Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Hova mehetnék orvoshoz?

Hova mehetnék orvoshoz?

Figyelt kérdés
Kb 4hónapja elköltöztem szülővárosomból Pestre. Vagyis Pest mellé. Lakcímkártyát MÉG nem sikerült megcsináltatnom, időhiány miatt, de most pénteken tudom bevinni a pappírokat. De még onnantól 2hét mire meglesz. (legalábbis ezt mondták) Addigis a körzetis orvosom 230km-re van. Jelenleg (ha mindent jól számolok) pont 9hetes terhes vagyok, így mostmár nem halogathatom, valahova mennem kell orvoshoz. Hallottam egy olyanról, hogy Pesten van egy kórház (országos) ahova bárki mehet. Viszont erről semmit nem találtam interneten. Ha tudna valaki tanácsot adni, nagyon megköszönném. (Eddig is emiatt a probléma miatt nem jutottam el vizsgálatra, nem szivesen húzom az időt)

2016. júl. 6. 01:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta a ket hetet? En ugy tudom(es tapasztaltam is),hogy a lakcimkartyat azonnal cserélik(kb. 1.5 honapja inteztem) amugy mehetsz egy sima maganrendelésre is,egyszer kibirhato meg akkor is ha sztk-ba jarsz utana
2016. júl. 6. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lakcimkártya azonnal készen van, a személyi, jogosítvány az, amire heteket kell várni. Úgyhogy megcsináltatod q lakcimkártyát (késő délután is nyitva vannak a kormányablakok, így ez sem lehet akadály) és mehetsz is orvoshoz. Azért megy hónap alatt csak lett volna egy szabad délutánod (6-ig, egyes irodák 8_ig nyitva vannak), hogy megcsináltasd. Ezekre az ügyintézésekre időt kell szakítani.
2016. júl. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Magánorvoshoz simán mehetsz, magánkórházba is, akár úgy is, hogy az első UH után tb-s kórházba jársz majd tovább, a vérvétel és a többi vizsgálat jobban ráér, mint az első UH.

Azonnal megkapod a lakcímkártyát, időpontot a kórházba nem biztos.

2016. júl. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én Székesfehérváron lakom.Itt a gondozóban nem látnak el,ha a lakcím nem ide szól.
2016. júl. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hanyadik kerulet, de az V.-ben lakcimkartya nelkul ellatnak. IV.-ben nem.


A lakcimkartya azonnal kesz, meg meleg, mikor elrakod.


Maganorvos, magankorhaz mehet nyugodtan, akkor is, ha kesobb sztkba jarsz.

2016. júl. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem úgy rémlik, hogy a Sote 1- en fogadnak a terhesambulancián. Próbáld meg, mert mikor bent feküdtem a terhes osztályon, akkor sokan voltak más városból. Még salgotarjáni lány is feküdt bent, és nem volt fogadott orvosa ott. De hívd fel telefonon, vagy érdeklődd meg, mert mondom úgy tudom. Ott neked meg csinálnak minden vizsgálatot.
2016. júl. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!