Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Angliában tényleg nem foglalko...

Angliában tényleg nem foglalkoznak azzal, ha vérezni kezd a kismama?

Figyelt kérdés
Itt olvastam ezt. Akinek van tapasztalata írhatna,hogy megéri terhesen hazajönni vagy nem?
2016. júl. 9. 17:05
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Mennyi bunkó válasz. Azért kérdeztem mert aggódok a baba miatt, sokat vártunk rá. Nem szeretnénk ha valamilyen baja lenne.
2016. júl. 9. 17:42
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Elmeletben a 12 hetig nem foglalkoznak a terhesseggel, gyakorlatban en tudok Londonban early pregnancy walk in centre-t (es biztosan tobb is van ilyen), ahol egybol radneznek ha bemesz azzal, hogy baj van. Nem ez az egyetlen dolog ami maskent mukodik, de ettol nem kell megijedni! :) Itt a terhesseget kicsit termeszetesebben kezelik, mint Magyarorszagon, ami nem feltetlen rossz. Ha gondolod kerdezz, bar mi meg csak a 14. hetig jutottunk, sok kismama ismerosom van.
2016. júl. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Még csak pár napja tudjuk a jó hírt. Csak ez amit olvastam kissé megijesztett. Még nem jártam utánna, hogy működik a terhesgondozás.
2016. júl. 9. 18:04
 4/21 anonim ***** válasza:
31%
12. Hetig barmikor elvetélhetsz. Az orvos nem tud mit tenni. Vagy megmarad v nem. Te sem tehetsz semmit. Ha verzel verzel.
2016. júl. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
67%
6-os, van fogalmas arról, hogy a progeszteronpótlás hány egészséges embrió életét mentette már meg?
2016. júl. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%

Úgy van, ahogy a 4-es írja. Az összes körmöm lerágtam, mire végre mehettem a 12 hetes ultrahangra. Akkor állapítják meg a terhességet, van még egy ultrahang a 18. héten és ennyi. A 12. hétig természetes szelektációnak hívják, úgyhogy ha teheted, menj el magánklinikára, bár anyagilag lehet jobban jársz, ha hazamész inkább

Boldog babavárást

2016. júl. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
76%

En nem tudom, ti milyen helyen voltatok.

En nem vereztem, de nagyon gorcsoltem 18. heten. Bementem a korhazba, egybol megneztek a mehszajam, es ultrahangoztak.

A baratnom egy napig nem erezte a babat, bement es 2 oraig csak a babajat figyeltek.

Ja es o hajlamos volt a verzesre, ezert adtak neki egy plusz ultrahangot a 18. heten, mivel itt a 12. es a 20. heten van uh. Utana rendszeres midwifehoz jaras, aki ha valamit nem talal rendben egybol beutal uh-ra.

Ezenkivul vannak maganultrahangok mar £40-ert, egyszer-ketszer belefer. Mivel minden mas ingyen terhesen (gyogyszerek, fogorvos, stb).

2016. júl. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

En szerencsere nem vereztem egyik terhessegem alatt sem, de en is ugy tudom, hogy itt nincs ilyen olyan potlas meg semmi. Bejelented a haziorvosnak, hogy terhes vagy es kapsz egy idopontot a midwifehoz. Ott 1000 kerdest feltesznek, aztan mehetsz a konyveddel haza es varhatod a 12. heti ultrahangot. Ennyi. Rengeteg baratnom van, aki mostanaban (volt) terhes, van kozottuk olyan is, aki verzett. O bement az early pregnancy clinicre es ott csinaltak egy ultrahangot, de ennyi. O sem kapott semmit. 12 meg 20 hetesen van ultrahang, meg neha el kell menni a midwifehoz, es o megkerdezi, hogy hogy vagy. Kb ennyi.


Ezt a terhesen hazamenni dolgot nem ertem. Az egesz terhesseg idejere hazamennel? Akkor meg azt a nevetseges smpt se kapnad. A ferjed hazacuccolna es amikor mar vagy 2-3 honapos a gyerek, akkor visszahoznad? Vagy ezt hogy tervezitek?

2016. júl. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
35%

Es ha valaki nem tudja hany hetes terhes pl. mert szoptatas alatt lett terhes? Csinal egy tesztet, pozitiv, elmegy a dokihoz es elmondja mi ujsag. Nos ilyen esetben a doki hogyan allapitja meg, hogy 10 hetes vagy 13 hetes vagy 6? Ehhez csak kell az ultrahang!

Es ha az egyszeri asszony tudja, hogy nincs ertelme 12 het elott menni, akkor mi a garancia, hogy o maga eltalalja mikor 12 hetes? Mert ugye a 13 het utan mar nincs etelme csinalni a 12 hetes ultrahangot sem.

Ertitek mire gondolok?

2016. júl. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
61%

#5

Meg hány betegét. Nem biztos hogy érdemes beleszólni a természetes kiválasztódásba.

2016. júl. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!