Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol lehet vidéken (esetleg...

Hol lehet vidéken (esetleg Baján) kismama ruhákat venni? Van valami üzletlánc, agy ilyesmi akik ezzel foglalkoznak? Kik?

Figyelt kérdés
2009. márc. 15. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Brendon. És különböző bababoltok,minden kisebb,nagyobb városban vannak.
2009. márc. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Baján úgy emlékszem, hogy láttam a buszmegállótól induló (a főiskolával párhuzamos) utcában egy babaruhás boltot, ahol kismamaruhák is vannak. Sajnos az utca neve nem ugrik be))) De Kecskeméten az Alföld áruházban is láttam kismamaruhákat.
2009. márc. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Érdemes neten szétnézni, mert én pl vidéki vagyok, de Pestről potom összegért lehet rendelni pl a Nóra kismamaruha üzletből. Nagyon jó áron vannak a holmik. Olcsóbb mint vidéken. Én még az Eleonor kismamaruháktől is rendeltem. Nézd meg a honlapjukat
2009. márc. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi


további válaszokat is szívesen veszek

2009. márc. 15. 16:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha már a netes vásárlásnál tartunk: kismamaruha.net/bolt


Nekem ő is szimpi

2009. márc. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 bendzso ***** válasza:

szia!

én is jártam már a www.kismamaruha.net boltjában, szentendrén!

igaz, pici a bolt, de ott annyi ruha van, h az valami fantasztikus! annyi minden közül tudsz válogatni, h a végén komplett ruhatárral tudsz eljönni és olyan,minhta egy normál boltban vettél volna egy vagy két kismamanadrágot! ráadásul ezek mind márkás, jóminőségű ruhák, nem otthon gányoltak...


tiszta élmény volt ott a vásárlás - én tatabányáról ugrottam át, de még a nyáron egyszer biztosan visszamegyek :)

2009. máj. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!