Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 12 hetes vagyok. Mikor kell...

12 hetes vagyok. Mikor kell mennem a vedonohoz?

Figyelt kérdés
Ma kellene mennem ultrahangra de nincs kiskonyvem az orvos semmit nem mondott h menjek a vedonohoz vagy ne meg nem tudom hogy ultra hangra hogy mehetek e van egy ilyen egeszsegugyi kis konyvem azzal mehetek e? Teljesen ossze vagyok zavarodva...

2016. júl. 25. 10:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy hova mégy.

Tőlem soha sehol se kérték a kiskönyvet, és a védőnőt csak 13 hetesen kerestem fel, amikor már a kezemben volt a kombinált eredménye.

2016. júl. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszodat.
2016. júl. 25. 10:07
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Hát már el kellett volna menned a védőnőhöz a 12. hét előtt, pontosan azért, hogy adjon kiskönyvet, elküldjön a vérvételre, ekg-ra. stb. Hívd fel ma a lakóhelyed szerinti illetékes védőnői szolgálatot és kérj tőlük időpontot. A 12 hetes (és a 20. heti) genetikai ultrahang amúgy nekem külön papíron van, nem írták bele a kiskönyvbe az adatokat, de a dokim minden alkalommal ír bele, ha megyek hozzá terhesgondozásra.
2016. júl. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
Nekem sem volt kiskönyvem a 12 hetes UH-n, 16 hetesen csináltattam meg. Mehetsz így is UH-ra.
2016. júl. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia nekem úgy volt, hogy a 12. heti uh-ra el kellett mennem, a doki adott egy papírt, amivel el kellett mennem a védőnőhöz, és aláiratni a papírt, hogy Ő a felelős személy, ugyanígy a háziorvoshoz is. A védőnő az első alkalommal adta a kiskönyvet, amibe következő uh-n a dokim beírta az előző eredményeket is.
2016. júl. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. :)
2016. júl. 25. 10:44
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
én is 16 hetesen kértem el a kiskönyvet,utólag beírtak mindent
2016. júl. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A terheskönyv kiváltásának a halasztását sosem értettem. Az arra is való, ha a kismama elájul az utcán, akkor a kiérkező mentősök tudják, hogy terhes és nem csinálnak mondjuk röntgent, ha olyan a szitu. De sok egyéb oka is van neki.
2016. júl. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem már mehetsz a kiskönyvért, mondjuk egyik barátnőm sem siette el, mert 16 hetesen ment el érte.
2016. júl. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!