Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Jár valaki a Margit kórházba...

Szniki20 kérdése:

Jár valaki a Margit kórházba terhesgondozásra? Melyik orvost ajánljátok? 36. hetes terhes vagyok és eddig mindig máshoz mentem. Dr. "ha nem fizetsz nem vizsgállak meg" Magyart, ne ajánljátok!

Figyelt kérdés
2016. júl. 30. 13:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nekem sincs orvosom és én is oda járok. Tegnap véletlenül ctg után a szikszay dr-hoz kerültem, nem ajánlom senkinek, iszonyatosan bunkó volt. előtte dr mustafa viszgált meg, ő rendes volt.
2016. júl. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Miklósi nagyon alapos és kedves
2016. júl. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
En Dr. Telek Tamashoz jarok. Szimpatikus fiatalbdoki.bar furcsa hogy azt mondta a 20.heten h legkozelebb csak 30.heten menjek hozza mikor havonta kene menni. 24hkm
2016. júl. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
1es vagyok, eszembe jutott még, hogy a czeizel dr-nál is voltam egyszer nőgyógyászati vizsgálaton, meg se akart vizsgálni, nagyon bunkó volt, és hiába mondtam, hogy valami fertőzésem van, nem akart adni semmit. pár nappal később a mentő vitt el, vesemedence gyulladással. ha akkor kapok tőle antibiotikumot, nem kerültem volna kórházba.
2016. júl. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Dr Pálfy Imre főorvoshoz járok, tökéletesen megvagyok vele elégedve, mindig kedves poénkodik, szimpatikus. 34 hetes vagyok
2016. aug. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Nekem Dr. Szikszay az orvosom és nagyon megvagyok vele elégedve. Velem még soha nem volt bunkó,bármi problémám van hívhatom vagy bemehetek hozzá a kórházba.Neki köszönhetem azt is,hogy nem vetéltem el illetve nem szültem meg a picit a 27.héten. Nálam egyértelmű volt,hogy fel is fogadom de ő biztos nem fogja neked azt mondani,hogy csak akkor vizsgál meg ha fizetsz neki.

36hkm

2016. aug. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Valóban Dr. Pállfy jófej volt. Legutóbb egész véletlen Dr. Magyar rendelt és fogadnia kellett, mert az előtte lévőhöz mentem volna de szülésre kellett mennie. Behívott, de nem vizsgált meg. Nyomott egy pecsétet. Kérte, hogy ne hívjak be senkit, csak csukjam be az ajtót magam után és vette elő a szendvicsét, kint persze tömeg volt.
2016. aug. 14. 16:55
 8/20 anonim ***** válasza:
most szültem a margitban. pállfy iszonyat bunkó volt velem, el is sírtam magam olyan bunkó hangnemben beszélt velem. a szülésem siklódi zsolt vezette le, nem fogadott volt, de nagyon ajánlom. örülök hogy hozzá kerültem. ja és balogh beatrixról csak rosszat hallottam mindenkitől bent, őt se ajánlom.
2016. aug. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
ja 1es voltam, múlt hét hétfőn szültem.
2016. aug. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
ja és az egyik szobatársamnak a pálfy voltaz orvods, azt mondta hogy a rendeléseken mindig jófej volt, de a szülésen vele nagyon bunkó volt, pedig addig meg volt elégedve vele. szóval én nagyon nem ajánlom, de te tudod...
2016. aug. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!