Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Normális hogy 26. hetes...

B.Sc. kérdése:

Normális hogy 26. hetes terhesen szinte üres a kiskönyvem?

Figyelt kérdés
Amikor terhesgondozásra megyek mindig elkerik UH-n is meg a védőnő is ugye de csak a védőnő meg az orvosom irt eddig bele senki más volt már valakinek ilyen? Mert ahogy láttam már a 15hetes kismamáknak a negyede kb televan. :o

2016. júl. 23. 04:35
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Kinek kellene még szerinted beleírni az orvoson és a védőnőn kívül? Az enyémbe sem írt pl. a szonográfus (UH), hanem a lelet van a kiskönyvben.
2016. júl. 23. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
de mivel van nekik tele?nekem is csak a védőnő és a doki irt bele
2016. júl. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is elég sok volt, de főleg a doki és a védőnő írt bele. A doki 4 hetente, a védőnő havonta. Egyszer voltam soron kívül dokinál, ami miatt volt +2 bejegyzésem. Ezen kívül írt még a belgyógyász és a fogorvos. A belgyógyász tűzött hozzá pár lapot is.

A végén meg (34. héttől) heti rendszerességgel kellett menni ctg-re, minden alkalommal kaptam "beírást".

Minden uh külön papír volt, akkor nem írtak semmit.

2016. júl. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Havonta írt bele az orvos is, meg a védőnő is, 9 hónap alatt ezért persze, hogy tele lett. Ráadásul az én orvosom macskakaparása... Minden rublikán és vonalon túllóg, szóval a végén már azt néztem, hogy nem marad hely benne.
2016. júl. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A nőgyógyász havonta, a védőnő 2 hetente írt bele. Ezen kívül volt egy pecsét a fogorvostól és a háziorvostól. Szülés után az orvos kitöltötte a megfelelő részt, de az már nem kellett senkinek. Az én kiskönyvem 3/4-e üres maradt. Minden lelet külön papíron volt. 4 hónapja szültem
2016. júl. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is szinte minden külön papíron volt. Januárban szültem.
2016. júl. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy csak a háziorvos irt bele mint orvos. : o nem lesz kevés a pecsét.?
2016. júl. 25. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!