Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Dr. Radnai Katalin hol rendel?

Dr. Radnai Katalin hol rendel?

Figyelt kérdés
Tudna segíteni valaki, hogy dr. Radnai Katalin magánrendelése hol található és hogyan lehet hozzá bejelentkezni? Illetve mennyibe kerül nála egy nőgyógyászati vizsgálat és a terhesgondozás? Előre is köszi! :)

2016. aug. 3. 14:58
 1/1 anonim ***** válasza:

2 éve voltam nála egy rákszűréssel egybekötött vizsgálaton.

12 e ft-ot fizettem,kaptam számlát.

Magánrendelése a Váci úton,a Westenddel szemben,Váci út 16. 320-4268 számon lehet bejelentkezni.Több másik orvos is rendel ott.

A doktornő szimpatikus volt,laza,jó kedvű,vizsgálat fájdalmatlan,ultrahanggal kapcsolatban viszont kissé tapasztalatlan.KB.10 percig ultrahangozott(hüvelyi úton),ami kissé kellemetlen volt,mert alig találta meg a petefészkeimet(Nem tudom,hogy ez az ő hibája e vagy sem,más orvosnál nem volt gondom ezzel).

Az asszisztensnője kifejezetten nem volt szimpatikus(ő a szülésznő is) kissé morogva volt.

A rendelő tiszta,viszont nagyon zsúfolt,zavart,hogy a doktornő előtt kellett levetkőznöm,nem volt egy kis próbafülkéhez hasonlító elkülönített rész.


Többet nem mentem hozzá,de ha azóta változtatak a körülmények,akkor szerintem bátran menj hozzá,egy próbát megér:)

2016. szept. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!