Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Hol tartjátok a terhességi...

Hol tartjátok a terhességi kiskönyvet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ti hol tartjátok a terhességi kiskönyvet? mindig magatoknál hordjátok? Én otthon tartom, ha orvoshoz megyek, akkor viszem, de amúgy nem hordom magammal. Kellene?

Köszönöm



2016. aug. 16. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:

én a mászkálós táskámban tartom, mivel ha kicsit hosszabb időt töltök otthonról távol, azt viszem magammal. Igazából ezt is csak a 30-ik hét után, előtte nem éreztem fontosnak,de mostmár úgy vagyok vele, hogy sosem tudni mikor lehet rá szükség, ha esetleg nem a kiírt 7en dönt úgy a csemetém, hogy kívülről is megnézné már a világot.

De ha lemegyek a boltba pl oda nem viszem magammal.

2016. aug. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38. hétig dolgoztam, másik megyébe jártam át vagy céges autóval vagy busszal. Mindig nálam volt miután megkaptam. Úgy voltam vele, hogy bármi történhet, segíthet az engem ellátókat, ha eszméletlen vagyok. Egyszer volt egyébként egy kisebb balesetem, de szerencsére nem volt komoly, még mentőt se kellett hívni.
2016. aug. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden nap nálam van.

(Autóbaleset, váratlan vérzés, sose tudhatod)

21hkm

2016. aug. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindig Nalam volt.de csak azert mert szita az agyam es elfelejtettem volna elrakni mikor orvoshoz mentem.volt egy kis gumis mappam,abban volt a leleteimmel egyutt.benn a taskamban.

Mindharomnal igy volt.

2016. aug. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az elején egyszer véletlenül otthon maradt mikor mentem a háziorvoshoz. Na amit kaptam azt nem tettem zsebre.Azt mondták ha az ajtón kilépek legyen nálam. Azóta mindig nálam van a táskámba ki se veszem belőle.
2016. aug. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos sosem lehet tudni, hogy mikor történik valami. Ha beüt a krach akkor fontosabb, mint a személyi igazolvány. Sem súlyra, sem méretre nem olyan nagy, hogy ne férne el bármilyen táskában.
2016. aug. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2016. aug. 17. 08:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem hordoztam
2016. szept. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!