Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek a kórház kiadja...

Szerintetek a kórház kiadja nekem a terhességi kiskönyvet? (a többit lent)

Figyelt kérdés
Papíron ugyanis bent fekszem, de amúgy bejárok a vizsgálatokra. A terhességi kiskönyvem ugye így náluk van, de szeretnénk apasági nyilatkozatott csinálni a párommal, ahhoz meg ugye kell a kiskönyv. Szerintetek ide ide adják 1 napra?
2011. nov. 30. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Az apaságihoz tudtommal nem kell a kiskönyv, csupán egy igazoláls az orvosodtól, amelyben megjelőli a fogantatás feltételezett napját, és ezt ő igazolja, leírj a aterességi kort és a szülés várható idejét.

Ezzel kell befáradni a hivatalba, és az apának elismerni, hogy igen, vállalja hogy ezen adatok tudatában kijelenti hoyg ő az apa.


Ettől függetlenül, ha valamihez tényleg kell akkor kiadják bizonyára, csak a megfelelő embert kell megtalálnod ehez.

2011. nov. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellett igazolás a kiskönyvebn szerepel a fogantatás vélelmezett időpontja a szülés várható időpontja és a doki kézjegye is ugyebár.De ha megmondod a dokinak hogy ezért és azért kell akkor biztosan odaadja!
2011. dec. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Így van,elfogadják a kiskönyvet is, de nem kérhetik hoyg azt vigyed mivel egy csomó személyes, privát adat van benne amihez semmi közük.

Ezért van erre egy nyomtatvány amit az orvos ad, és így nem is kell a kiskönyv.

2011. dec. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!