Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Első védőnői látogatáson mi...

Első védőnői látogatáson mi fog történni?

Figyelt kérdés
25. hétig jártam a védőnőhöz 3 hetente. Viszont 26. héttől kórházban voltam, mert nyílik a méhszájam, így már nem tudok menni a védőnőhöz, hanem ő jön ki hozzám. Itthon is ugyanúgy néz vizeletet, vérnyomást, súlyt? Körül fog nézni a házban? Mi fog történni?

2016. szept. 5. 10:02
 1/2 A kérdező kommentje:
30 hetes vagyok
2016. szept. 5. 10:03
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Elbeszélget veled, mint máskor is. Ha megmutatod a lakást, megnézi. De semmi különös, ha nem szélsőségesen rosszak a körülmények. Ha van víz, villany, alvóhely, és tudtok fűteni, akkor semmi gond. Vizeletet tud nézni, vérnyomást is mér, súlyt akkor tud, ha van mérlegetek, de értelemszerűen ezt te is meg tudod tenni.
2016. szept. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!