Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van esély rá, h meginduljon...

Van esély rá, h meginduljon magától? Túlhordás miatt befektetnek hétfőn. Mesélnének, akik hasonló helyzetben szültek, főleg Szegeden, h mi fog történni?

Figyelt kérdés

40+2 hkm vagyok. Terhesgondozásra volt fogadott orvosom, de a szülést nem vállalta, így ügyeletesnél fogok szülni. Eddig a "saját" orvosom értékelte a ctg-t és vizsgált is. Áramlás, lepény tegnap jó volt, 1111 méhszáj értékkel. Azt mondta, szerinte 48 órán belül baba lesz.


Ma is mennem kellett ctg-re,a dokim nem volt, így az egyik prof értékelt és azt momdta, szíve szerint ma befektetne, de mivel nem vizesedem, nem fáj semmim és láthatóan virgonc vagyok, így hétfő reggel 8kor kell a cuccommal befeküdnöm, ha addig nem szülök. A kartonomat is megcsináltatta előre.

Első baba lesz, 24 éves vagyok. Ctg szerint 100 körüli értékeket mutatott, de nem éreztem fájdalmat... Viszont a derekam fájdogál és pattog. Van esély rá, h beimduljon magától? A szüléstől nem félek, de az indítástól nagyon..



2016. júl. 7. 15:58
 1/4 acelsziv ***** válasza:
párom 8 napot hordta túl az első kicsit. Magától beindult a szülés
2016. júl. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy beindulhat. Bármelyik pillanatban. :)
2016. júl. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Beindulhat bármikor.Nekem túlhordásnál egy pénteken azt mondta az orvos h messze még a szülés,másnap mégis megszültem 😁 Keringés és lepény végig tökéletes volt.A lepényem el sem kezdett meszesedni.
2016. júl. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Túl hordtad kérdező, vagy magátol beindult?
2021. dec. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!