Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Dr. Fedina Laura (István...

Dr. Fedina Laura (István kórház) tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Egy kolléganőm szült nála 8 és 14 éve,ő nagyon ajánlotta,de nincsenek frisebb infói.

Valaki járt nála mostanában?

Milyen orvos?

Hol van magánrendelése?


2016. szept. 23. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Kb. 5 éve volt egy terhességem ami sajnos missed ab lett,ö volt az este az ügyeletes orvos és csak annyit tudok elmondani rola,hogy még ilyen kedves orvossal nem találkoztam föleg hogy nő! Kevés infó tudom,de soha nem felejtem el a kedvességét!!
2016. szept. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon kedves, közvetlen. Amikor először találkoztunk, a takarítónőnek néztem, annyira emberi, nem úgy, mint sok orvos.
2016. szept. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ha egy orvos emberi tud lenni, manapság már ritkaság számba megy.Maganrendelesről vannak informaciotok? Egy régebbi topikban olvastam, hogy valahol a Blaha körül van.
2016. szept. 23. 23:33
 4/5 anonim válasza:

Ha még aktuális, a Rákóczi út 26-ban rendel kedd délután és szombat reggel.

Itt a száma: +36709428771

2017. jún. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom, nem egy lelkiismeretes orvos. Pénzre megy csak sajnos.
2022. okt. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!