Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » TB-m még nincs elintézve, mit...

TB-m még nincs elintézve, mit tegyek? 13 hetes kismama vagyok!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fel evig kint dolgoztam kulfoldon. A tb-m még nincs elintézve, magánorvoshoz járok.

Viszont még védőnőnél nem voltam...

A kérdésem az lenne, hogy ha bemegyek a NAVhoz es azt mondom h fizetném a TB-m az addig oké, hogy az elmaradást is behajtják, de addig amíg nek fizetem be az elmaradást, addig hiába fizetném ki az adott hónapot? Mivel most 50-100ezret nem tudok kiadni hirtelen.


2017. jan. 24. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Ez úgy működik,hogy elkezded fizetni a 7000ft-ot havonta,akkor lesz TB-d,meg elkezded mellette törleszteni az elmaradást is(lehet részletfizetést is kérni)

2017. jan. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amint elkezded fizetni a TB-det akkor már nem lesz gond. Az elmaradás az havi 7 ezer ft, attól függ mióta vagy elmaradva, annak is kérheted a részletfizetését, de ha erről nem teszel említést, majd az adó papírodból úgy is kifog derülni hogy van elmaradásod amit vagy tiltanak a jövedelmedből, vagy, elmész és kéred hogy azt is fizethesd, részletben is lehet fizetni.
2017. jan. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom! azonnal intezem akkor! :) Ment a zold kez!
2017. jan. 24. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!