Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mikortól ajánlatos rovoshoz...

Mikortól ajánlatos rovoshoz menni?

Figyelt kérdés
Teszteltem 2 pozitívat :) mostmár csak az a kérdés mikor menjek először orvoshoz? 10-11 e körül kelett volna jönnie de szerencsére nem jött. Március 14.-étől próbálkoztunk (naptárban vezettem :) ) ami azt jelenti ha elsőre sikerult akkor kbmost lehetek olyan 4hét körül. Ráérek május elsőhetében menni?vagy menjek inkább mostanság?

2017. ápr. 18. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Általában 6. hét körül érdemes.

Ha tudod az utolsó menstruációd napját, ki tudod számolni hány hetes vagy :)

Gratulálok!

Én 6. héten mentem, akkor már a petezsákot lehetett látni hüvelyi ultrahangon :)

2017. ápr. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az utolsó menstruáció 1. napjától számolják a terehességet, és ahhoz képest a 7. héten illik menni, akkor már van szívhang.

Ha barnázol vagy vérzés van (bármilyen enyhe is!), akkor azonnal kell menni.

2017. ápr. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 6-7. hétnél előbb nem nagyon érdemes menni, mert nem biztos hogy lát még embriót az orvos, és visszarendelne úgyis későbbre. (Ha lenne valami barnázás, vagy vérzés, akkor menj azonnal, de amúgy nem kell sietni annyira.)
2017. ápr. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is valahogy 6-7-8.hét körül mentem.hamarabb tényleg nem érdemes menni!gratulálok,csodálatos érzés a várandósság minden percét élvezd ki!
2017. ápr. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En a betoltott 7 hetes kort ajanlanam. Arrigra mar van szivmukodes akkor is, ha esetleg par nap kesessel volt ovu es nem pont kozepidoben.

Nomal esetben mar betoltott 6 hetesen is van, de h megsem, akkor csak megy az idgeskedes a kovetkezo alkalomig.

2017. ápr. 19. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!