Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Nemrég költöztünk Szegedre...

Nemrég költöztünk Szegedre valószínűleg a Szegedi Női klinikán fogok szülni. Milyenek a körülmények? Azt hallottam eléggé elmaradottak a körülmények ahhoz képest, hogy egy nagy kórházról beszélünk. Akik mostanában szültek mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 20. 11:37
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Feküdtem ott az utóbbi 3-4 évben terhespatológián,többször nőgyógyászati osztályon, szülészeten is. Az ambulancián is sokszor voltam, ott voltak a genetikai UH-k, terhességi sürgösségi ellátás miatt is többször mentem éjszaka, hétvégén, stb. Semmi rosszat nem tudok mondani se a fekvő, se a járóbeteg ellátás színvonaláról. Komoly ultrahang van, a műtők jól felszereltek, az orvosok normálisak, a kaja ehető, tisztaság van. Amit el lehet várni egy állami intézménytől, azt tudja.
2017. ápr. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!