Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Muszáj meglátogatnia a védödönek?

Muszáj meglátogatnia a védödönek?

Figyelt kérdés
Öszintén szolva, nem igen szeretem ha vadidegenek járkálnak be a lakásunkba.. én paranoiás vagyok ettöl. Muszáj meglátogatnia?
2017. máj. 10. 10:24
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
74%
Igen. A miénk ma jön, én se vagyok lelkes, de nem kívánságműsor. Ha nem találja megfelelőnek a környezetet vagy nem engeditek be, megy a gyermekvédelem szétnézni.
2017. máj. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Tegyük fel, hogy nem engedem be.. jön a gyermekvédelem és mindent rendben találnak.. akkor mi van?
2017. máj. 10. 10:28
 3/44 A kérdező kommentje:
Épp az imént olvastam, hogy irásban elutasithatom a védönöi látogatást..
2017. máj. 10. 10:29
 4/44 anonim ***** válasza:
73%

hozzád kötelező - és orvosnak is kéne menni, ha paranoiás vagy, nem tudsz egészséges embert nevelni.

"vadidegenek járkálnak" - bemész a rendelőbe és megismerkedsz a védőnőddel, máris nem egy földönkívüli fog járkálni a lakásodban

2017. máj. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
85%

Elutasíthatod de akkor a gyerekvédelem fog kimenni.

Szóval idegen mindenképpen megy a lakásodba. AKkor inkább olyat engedj be, akivel később is kapcsolatban leszel, tehát egy idő után már nem lesz idegen.

2017. máj. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
Számoma az nem nagy megismerkedés, hogy egy két vagy akár pár alkalommal találkozom valakivel, majd beengedem a lakásomba, az intim szférámba..
2017. máj. 10. 10:32
 7/44 anonim ***** válasza:
100%

Ha elutasítod, csak felkelted az érdeklődésüket..

Hívj át magadhoz valakit aki jelen tud lenni melletted, ha az megnyugtat.

Sajnos ez ezzel jár. Én sem szeretem - nem szeretek "csevegni" vele. De azt a 10-15 percet kibírom.


A legtöbb védőnő lusta a kijáráshoz, lehet megúszod azzal, hogy egyszer felmegy, még egyszer szülés után és kész, utána ti jártok hozzá. De vannak akik szeretik biztonságban látni a gyerekeket és saját közegükben látogatni.


Amúgy semmi extra, nem szoktak benézegetni szekrényekbe meg semmi ilyen.. Az enyém csak kezet mosott, leült a fotelbe és ott ült végig. Azt se tudja hogy erkélyünk van.. :D


Tényleg.. Ha zavar, mond el neki őszintén és lehet találtok megoldást. De egyszer mindenképp látnia kell a lakást, hogy nem egy gardróbba szülsz 20 másik ember mellé. Hívd át valamelyik rokonod, barátod ha az nyugtat.

2017. máj. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
De ha kijön esetlge a gyermekvédelem és mindent rendben talál, mert minden rendben lesz amugy is, akkor mit tudnak csinálni? De most komolyan..
2017. máj. 10. 10:35
 9/44 anonim ***** válasza:
100%

miért akkora probléma ha meglátogat? ahogy nő a baba annál ritkábban megy..

én sem voltam odaérte,de azért azt a pár alkalmat ki lehet bírni.

De ha nem engeded be,az meg gyanúra adhat okot..

2017. máj. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
88%

Én se engedek be minden jöttmentet, a cuccaimat is inkább elajándékozom vagy kidobom, mintsem idegenek jöjjenek megnézni (szétnézni), hogy megvegyék.

De amit te művelsz, az már beteges. A védőnő szülés után is fog menni, viszonylag gyakran, és segít ellátni a babát. Főleg ha első gyerek, erre nagy szükséged is lesz.

Nem fogja a bugyidat nézegetni a szekrényben, de gondolom, egy pohár ásv. vizet tudsz adni neki a konyhában vagy a nappaliban. A gyerekszobát/-sarkot is megnézi, ha elkészült, és szól, ha valami hiányzik.

A gyerekorvost se fogod beengedni? Mert ő is menni fog szülés után...

2017. máj. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!