Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Hogy működik a kombinált...

Hogy működik a kombinált teszt végzése Nyíregyházán?

Figyelt kérdés
Magán rendelésre fogok menni, de a vérvétel a kórházban lesz, viszont nem kaptam semmi papírt, beutalót, az orvos csak egy időpontot mondott, hogy mikor menjek a vért levetetni. Valahol olvastam olyat, hogy valamelyik orvos beutalót ad, vagy hogy akkor veszik le a vért, ha viszem a befizetett csekket. Hát, nekem csekkem sincs... De elküldeni csak nem fognak, ugye? Ha mondom, hogy ki küldött, és ennyit mondott, hogy ekkorra menjek...

2017. máj. 13. 09:37
 1/1 Nagyok27 válasza:
Én is magán rendelésre járok Nyiregyen,amikor vérvétel van a kórházban megbeszéljük az időpontot és ott aznap reggel ad a doki beutalót a vervetelre és felsorolja milyen vérvételre(vagy többre ) van szükség !ha bemész vervetelre semmi beutaló nélkül honnan tudja aki leveszi,hogy neked mire kell?egyszoval beutalót mindenképp kérj anélkül semmit nem vesznek le tőled !!!
2017. máj. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!