Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mi a véleményetek, tapasztalat...

Mi a véleményetek, tapasztalatotok a székesfehérvári Budai Rendelőről? (Hepinet)

Figyelt kérdés

10 hetes kismama vagyok és Ausztriában élek. A nőgyógyászom ajánlotta, hogy mivel magyar vagyok, Magyarországon csináltassam meg a kombinált tesztet és a genetikai UH-t. (régebb óta csinálják, biztosabb, pontosabb, olcsóbb, és nem utolsó sorban anyanyelvemen hallhatok mindent..)

Rengeteg kritikát és magánrendelőt néztem át, az árat tekintve a Hepinet nagyon kedvezőnek tűnik, és kismamabérletet szeretnék venni náluk.. ezért érdeklődnék, hogy milyen véleménnyel vagytok erről a rendelőről? Mik a tapasztalataitok velük kapcsolatban? (tisztaság, kedvesség, szakértelem, pontos időpont szempontjából)


Köszönöm előre is!



2017. máj. 17. 15:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Én 4d uh-n voltam náluk és nagyon meg voltam vele elégedve! :) aznap mikorra időpontot kaptam, küldtek nekem sms-t, hogy mikorra várnak a rendelőbe. Megérkeztünk a férjemmel, nagyon kedvesen fogadtak, kicsi, de tiszta és jó hangulatú a váróterem. Amíg várakoznunk kellett a recepciós hölgy beszgetett velünk, elmondta a részleteket, kérdezgetett a babáról is. Aztán behívtak, a doktornő is szimpatikus volt. Nagyon alaposan megnézett mindent, el is magyarázta mit láthatunk. Még azt is megjegyezte hogy látja az uh-n hogy nagyon kell pisilnem, ha végeztünk megmutatja merre van a wc. Utána pedig kint a váróteremben megnézhettük a képeket, kiválaszthattuk melyiket szeretnénk kinyomtattatni. Nagyon jó érzéssel mentünk haza onnan, tényleg mindnnel meg voltunk elégedve
2017. máj. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Tudom, hogy nem mostani, és gondolom már javában boldogan babázol, de mivel csak egy választ kapott a kérdés, én is szeretném megosztani a tapasztalataimat, illetve megerősíteni az előttem szólót, hogy bátran válassza más is a Hepinet-et, ha babamozizni szeretne, vagy genetikai vizsgálatra menne.

Én ma voltam náluk a 12. héten aktuális kombinált genetikai vizsgálaton. Ez egy kb. fél órás vizsgálat. Először hasi ultrahanggal vizsgálta meg a szonográfus a babát, szó szerint tetőtől talpig, majd mindent megmutatott, szépen elmagyarázta, hogy hol mit látok a képeken. A vizsgálat alatt remek volt a baba helyzete, de mire a fotók készültek volna, elmozdult, forgolódott. Addig-addig igyekezett, hogy jó kép készüljön róla, amíg csak sikerült. Nem sietett, rendkívül kedves volt, én nem is megyek a további vizsgálatok miatt máshová.

Az UH-t a vérvétel követte, ami szintén simán ment, nagyon gyorsan és profin talált vénát.

Ezután kint, a recepción néhány aláírást követően megnézhettem a képeket és kiválaszthattam azt az egyet, amelyet ki is nyomtattak nekem.


A rendelő könnyen elérhető, könnyű parkolót találni a közelében. Rendkívül kedves, családias a légkör, jól éreztem magam.

Csakis ajánlani tudom!

2018. ápr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!