Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A Székesfehérvári Hepinet-nél...

A Székesfehérvári Hepinet-nél (Budai úti UH rendelő) ki csinálja a 4D ultrahangot? Kik dolgoznak ott? (mert a honlapjukon a "munkatársak" címszó alatt semmi nincs. )

Figyelt kérdés

#Brendon Hepinet #székesfehérvár 4D ultrahang #budai úti rendelő
2016. márc. 9. 09:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Én 2014 októberében voltam náluk.Egy pesti cég csinálja,onnan jönnek ide minden pénteken.Én maximálisan meg voltam elégedve.A szonográfus hölgy nagyon kedves,türelmes volt.Mindent magyarázott.Csak ajánlani tudom.
2016. márc. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 2014 novemberben voltam. Csak ajánlani tudom én is őket.Tényleg mindent magyarázott,vizsgált a hölgy. Azt is megkérdezte tudjuk e már mi lesz a baba neme meg hogy szeretnénk e tudni. (van olyan aki nem)Szóval még erre is odafigyeltek.Szuperek lettek a képek és a videó is. A mostani babámmal is tutti oda fogunk menni.
2016. márc. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!