Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Van más is, akinek nem szokta...

Van más is, akinek nem szokta megmérni a védőnő a haskörfogatot?

Figyelt kérdés
Igazából nem zavar, mert látszik, hogy növekszik, csak itt olvasom sokszor, hogy ezt is kellene mérni. Csak kíváncsi vagyok, másnál hogy van ez.
2017. jún. 29. 14:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
2 gyereket szültem az elmúlt 4 évben, és azt hiszem, egyszer talán megmérte, de nem biztos. Nem tűnt neki fontosnak.
2017. jún. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
egyszer sem mérte
2017. jún. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez erdekes, mert nekem minden alkalomkor megmerim
2017. jún. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
18%
A miénk se szokta. Súly, magasság, fejkörméret és kész (8 hónapos).
2017. jún. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem merte. Azt mondta az orvosom is és ő is, hogy ez régen volt fontos. Most az uh-k mellett nincs információ értéke. Semmi nem következik belőle, hogy mekkora. Nekem is hatalmas hasam volt, én magamnak megmértem néha kíváncsiságból, mégis alig volt 3 kg a fiunk, pedig 39. héten született.
2017. jún. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
2 terhesség alatt egyszer sem mérte a védőnő.
2017. jún. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
27%

Nem értem, ebben a kategóriában minden szarért lepontozzák az embert.

Kedves kérdező, normálisan és a valóságnak megfelelően válaszoltam, saját tapasztalatra voltál kíváncsi, mi a fene volt a válaszomban nem hasznos?

2017. jún. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
2 gyerekem van, 2 védőnőm volt, soha egyik sem mérte meg. Minek?
2017. jún. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
7-es, gondolom, mert a te haskörfogatod volt a kérdés, nem a baba méretei. Ez a terhesgondozás kategória. Szerintem.
2017. jún. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem mérte sosem.


Ha már kicsit offolunk... Igen, a 4,7-es válaszoló valóban elnézte az alkategóriat, pontosabban szerintem nem figyelte. Ha nem nézed ezt, akkor a kérdés valóban kétértelmű. Oké, "nem hasznos"a válasz, de szerintem azért az durva ebben a kategóriában, hogy mindenki nyomban nyomja a piros pacsit, mert valaki elnézett valamit, de egyetlen egy (!) zöld kezet nem nyomott senki a hasznos válaszokra! Legalábbis én nem látom egyik válasznál sem, hogy "100%-ban hasznos". Számomra inkább ez az elgondolkodtató. Bár lehet, hogy tévedek, és csak az én felületemen nem látszik a pozitív értékelés. (Megeshet egyébként, barátnőmmel jöttünk rá, hogy máshogy mutatja az értékeléseket különböző profiloknak. Ha így van, elnézést).

2017. jún. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!