Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ha végig ugyanahhoz a dokihoz...

Ha végig ugyanahhoz a dokihoz jártam magánrendelésre terhesgondozásra, akkor fel kell fogadnom külön h nála szeretnék szülni vagy ez egyértelmű számára?

Figyelt kérdés
32 hetes leszek holnap, és találkozunk is jövőhéten, szóljak neki hogy én nála szeretnék szülni mindenképp?

2017. júl. 2. 07:20
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Miért lenne egyértelmű? Attól méég, hogy hozzá jártál terhesgondozásra, szülhetsz a kórházban az ügyeletesnél, ha akarsz. Sőt, másik választott dokinál is.


Persze, hogy fel kell fogadni.

2017. júl. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én orvosom, bár rögtön úgy kezdtem az első alkalommal, hogy őt szeretném orvosnak, szülésnél, azért a következő két alkalommal még pontosított. Szerintem nyugodtan ráerősíthetsz erre a dologra, főleg, ha számodra sem egyértelmű a dolog.
2017. júl. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk nem kérdés, és sose kértem fel külön az orvosomat egyik terhességnél sem. De ne legyél bizonytalanságban, kérdezz rá nyugodtan!
2017. júl. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Mindenképp szólj neki, h nála szeretnél szülni. Nekik is van magánéletük, ők is szoktak utazgatni. Lehet nem is lesz itthon. Tisztázd vele jövő héten.
2017. júl. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez orvostól függ. Inkább rá kell kérdezni, abból bajod nem lesz, sőt az a jobb, ha kivárja, hogy megkérd. Itt is volt már olyan kérdés, mikor valaki csak a terhesgondozást akarta magánorvosnál végig csinálni, de a szüléshez neki eszébe se volt felfogadni, mert az már sok lett volna, de kiderült, hogy az orvos meg magától értetődőnek tartotta, hogy szüleszteni is ő fogja és tök kellemetlen volt, hogy hát ő fel se kérte, akkor magától miért gondolta az?
2017. júl. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!