Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Honvéd kórház nőgyógyászatára,...

Honvéd kórház nőgyógyászatára, terhesgondozásra csak az mehet, aki vasutas, honvédelmis, kormánytisztviselő, stb? Aki csak szimplán 13 kerületi lakos, az nem járhat oda?

Figyelt kérdés
Amikor felhívtam őket, hogy időpontot kérjek, rögtön rávágta a telefonos nő, hogy a körzetileg illetékes sztk-ba menjek, hozzájuk majd csak szülni. Keresgélek ezzel kapcsolatos infót a kórház honlapján, de nem találom ezt egyértelműen leírva. Nagy segítség lenne, ha lenne itt valaki, aki ismeri ennek a menetét a honvédban :)
2017. jan. 2. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehéz,nem tudok válaszolni.

Egyszerűen érhetetlen a Honvéd szabályozása.

Mi is 13.kerületi lakosok vagyunk.

Volt már olyan,hogy rögtön oda kellett menni(először mégis elutáltak),volt olyan,hogy SZTK-ba kellett menni,aztán mégis továbbküldtek ide.

Elvileg nagyon-nagyon sok terület hozzájuk tartozó járó-és fekvőbetegellátásban is,szerintem sokszor a betegfelvételis sem tudja,az biztos,hogy akárhányszor akart bárkit is a családból oda menni,először mindig el próbálják utalni,aztán egy kis utánajárás után mégis kiderül,hogy oda tartozunk.


A legszebb az egészben,hogy a szomszédaink 30 éve hondvédelmisek,10 éve laknak Angyalföldön múltkor mégsem látták el ortopédián..


Sajnos ez van,egy kup..áj az egész.


Sajnálom,.hogy nem tudtam érdemben segíteni:(

2017. jan. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Uh, koszi! Gondoltam, hogy valami nem stimmel veluk... nagyon mezes-mazosan kuldott el a telefonos, hogy nem ad idopontot, menjek az sztk-ba. Lenyegeben azt sugallta a telefonban, hogy naluk nincs is terhesgondozas, amit nem ertettem, hiszen a honlapjuk szerint van nogyogyaszat. Nekem azt mondta, hogy oda addig ne is menjek, amig be nem indul a szules. Hat most igy elore felek, hogy ha majd oda megyek azzal, hogy elfolyt a magzatviz, akkor vajon mi lesz? Akkor is kozlik, hogy huzzak onnan? Hat biztos, hogy akkor leulok ott a kuszobre es megmondom, hogy addig el nem megyek, mig meg nem szulesztenek! Koszi azert, nekem ez is sokat segitett, amit irtal, igy mar tudom, hogy nem az en felfogasommal van a baj, hanem ok azok, akik kenyuk-kedvuk szerint kezelik az embereket!
2017. jan. 3. 11:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Friss infó, hátha valaki erre jár: A férjem munkahelye szerződött le a Honvéddal, adtak egy papírt, hogy 1 vagy 3 évig jogosult vagyok. Amikor első időpontot kértem, bevittek a rendszerbe az igényjogosult papírral. Amikor először mentem akkor is mengézték a papírt, de szó nélkül mehettem. Azóta jártam terhesgondozásra, pajzsmirigy UH-ra, vérvételre, endokrinológián, sosem szóltak érte. Vidéki vagyok, és a férjem sem honvédelmis, rendőr, stb.
2017. márc. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!