Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Melyik szülész/nőgyógyász...

Melyik szülész/nőgyógyász orvost ajánlanátok Nyíregyházán vagy Debrecenben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy kis segítségre/információra lenne szükségem. Kit tudnátok mondani Nyíregyházán vagy Debrecenben, aki jó orvos, figyel a részletekre terhesség és szülés alatt is. S nem csak akkor, ha pénzt lát az emberben, mert sok olyat olvastam, hogy magánrendelésen mennyire kedves, rendes stb, míg tb alapon épp csak elvégzi, amit szükséges, nem törődöm.

Szeretnék olyan orvost, aki függetlenül attól, hogy adok/nem adok/mennyit adok normálisan, lelkiismeretesen elvégzi a munkáját (ha tudtok ilyet).

Nagyon köszönöm a válaszokat :)



2017. júl. 3. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Dr.Ivancsó Béla :)
2017. júl. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dr. Major Tamás
2017. júl. 4. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Várok még további "szavazatokat", akár rájuk, akár másokra. :)
2017. júl. 5. 09:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem egyértelmű a kérdés. Magándokit szeretnél vagy sztk alapon járni?
2017. júl. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az mindegy, nekem az orvos számít, de ha magán, akkor ne lehúzó legyen, aki csak a pénzt látja bennem.
2017. júl. 5. 19:20
 6/7 A kérdező kommentje:
Ennyi? :-o
2017. júl. 7. 12:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Dr. Juhász A. Gábor
2017. júl. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!