Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Dr Pásztor Norbertről (Szeged-...

Dr Pásztor Norbertről (Szeged-szülész/nőgyógyász) szeretnék véleményeket. Milyen nála a terhesgondozás, mennyire foglalkozik az emberekkel, milyen nála a szülés?

Figyelt kérdés
Bárki,bármi friss infoval tud szolgálni szivesen olvasom! :)
2017. febr. 3. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én hozzá járok már egy pár éve. Most várjuk az első babánkat (8+4 hetes vagyok) Szerintem rendkívül jó orvos, nagyon korrekt, lelkiismeretes. Bármikor, bármiben fordulhattam/ok hozzá, mindig a rendelkezésemre áll/t. Jelenleg 9000 ft a magánrendelésén egy alkalom. Azt még tudnod kell, hogy nagyon sok páciense van. (talán nem véletlen) A terhesgondozásról és a szülésről egyelőre nem tudok információval szolgálni. Amióta babát várok 1-szer voltam nála, jövőhéten megyek újra. Remélem tudtam kicsit segíteni!

2017. febr. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Èn kèt ève szültem nála.Maximálisan elègedett voltam vele ,vègig korrekt ès alapos volt.A szülèsnèl is a maximumot nyujtotta(legalábbis az èn igènyeim szerint)a gyermekágyra is minden nap bejött megnézni,szülès elötte a terhes patoligán feküdtem egy hetet oda is jött minden nap.A szülèsèrt nem mondott konkrèt összeget annyit adtunk amennyit gondoltunk.
2017. febr. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!! :) A párom járt a klinikára hozzá az andrológiára, aztán már én is szerettem volna hozzá járni,szimpatikus volt meg sokan dicsérték,de mondták hogy már csak magánban rendel. De akkor lehet bejelentkezünk hozzá hogy nála szüljek :)
2017. febr. 5. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!