Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ha 6+2 hetesen nem volt...

Kvanika kérdése:

Ha 6+2 hetesen nem volt szivhangja a babanak nagy problema?

Figyelt kérdés
Bepanikoltattak hogy ez nagy nagy baj tobb facebookos csoportban...amugy vegre osszejott a baby.. Ket het mulva ujra vizsgalat

2017. júl. 7. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:

7 hetesen mentem először dokihoz, akkor még nekem sem tudott szívhangot mutatni. De pár hétre rá mikor legközelebb mentem, már volt hang!


Egészséges babavárást kívánok nektek!

2017. júl. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én babámnak se volt akkor még. Következő vizsgálaton lett. Lehet, hogy később fogant, és emiatt, sőt, valószínű, nálunk is ez volt.
2017. júl. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem 6+4 nel volt. 6nal nem
2017. júl. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nálunk elküldik az embert, túl korai.
2017. júl. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Altalaban 7. het a vizvalaszto, akkor mar azert szokott lenni, ezert szoktak eleve 7. betoltott het utan idopontot adni.

Magandokim rendelojenek honlapjan eleve oda van irva, hogy a 7. het utan erdemes idopontot egyeztetni, hogy szivhangot is tudjanak mutatni.

Szoval meg boven minden rendben :)

2017. júl. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mekkora volt az embrió? mert ez a lényeg, a hónap változhat, mert azért ritka ha valaki teljesen pontosan tudja az ovut, ráadásul az orvosok sem úgy számolnak. A nagy többségnek 4mm embriónál már van szívhang, és ez a jó. Ha nincs az jelenthet gondot.
2017. júl. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem volt a 6. héten, de mondta a doki, hogy hanem lenne, az sem jelentene feltétlen bajt...

Én hanyagolnám azt a FB csopit! :D

33 hkm

2017. júl. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Minden rendben volt?

2018. máj. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!