Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ajánlanátok szülész-nőgyógyász...

Ajánlanátok szülész-nőgyógyászt Budapesten?

Figyelt kérdés
Második terhességem,az első szülés elég komplikált volt, régi orvosommal -főleg kórházzal,ami a Dél-pesti- nem szeretném folytatni. Tudnátok ajánlani valakit,aki lelkiismeretesen gondoz esetlegesen komplikált terhességet és szülést is vállal? Elsősorban női nőgyógyászt szeretnék.

2017. júl. 16. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Bár nem női, de ajánlás: Hetényi Gábor a Szent István/Szent László kórházban. Én magánban járok hozzá, de nem fogadottként is ódákat hallottam róla zengeni ismerősi körben. :)
2017. júl. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Demeter Attila (Szt. Imre kórház, illetve magánrendelés is). Nagyon hirtelen fellépő és durva komplikációim voltak. Higgadtan, gyorsan reagált és mindketten károsodás nélkül jöttünk haza. Utánaolvastam, majd az orvossal is beszéltem és magas volt az esélye, hogy vagy maradandó fogyatékossága lesz a babának, vagy meghal. Nekem pedig elvérzésre és belső szerv elvesztésére.

Higgadt, jó szakember. Egyúttal onkológus is, az országos intézet nőgyógyászati részlegének a vezetője.

2017. júl. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2017. júl. 17. 09:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Ki volt a dokid? Nekem is ott volt az első szülésem, de a másodiknál váltottam. Majd kiderül most jól döntöttem vagy sem.
2017. júl. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, én nagyon sokáig egy idősebb doktornőhöz jártam, de sajnos nyugdíjba ment így váltásra kényszerültem. Most a Szent János Kórházban dolgozó Dr. Hazay Mátéhoz járok...bárcsak előbb megismerhettem volna! Nagyon alapos és lelkiismeretes! Ilyen alaposan még nem vizsgáltak meg mint Ő. Én nyugodt szívvel tudom Őt ajánlani, van magánrendelése is, interneten is lehet időpontot foglalni Hozzá.
2017. júl. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!