Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A terhesség hányadik hetén...

A terhesség hányadik hetén kell először felkeresni a háziorvost?

Figyelt kérdés

2017. szept. 11. 08:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha már megvan a kiskönyv, amit a védőnő ad. Nekem olyan 9.hét körül volt.
2017. szept. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem kötötte senki időhöz, se a körzeti védőnő, se a terhesgondozó.

28+4 hkm

2017. szept. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát én pozi teszt után rögtön mentem, mert le kellett cserélni az egyik gyógyszeremet kismamakompatibilisre. :)
2017. szept. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Táppénz miatt én hamar felkerestem, az 5. héten, mert vérzés miatt veszélyeztetett terhes vagyok sajnos.

Normál terhességnél akkor kell felkeresni, ha a védőnőtől megkaptad a kiskönyvet. Ezt kell kitöltenie az orvosodnak ahhoz, hogy a kötelező vizsgálatokat el tudd intézni.

2017. szept. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%
Én 30 hetes vagyok, de még nem voltam. Nekem nem kell a beutaló része a kiskönyvnek, táppénzre se megyek. Szóval nincs vele dolgom, így nem is mentem és szerintem nem is fogok, mert nincs miért. Nem is mondta senki azt se, hogy menni kell, nemhogy azt, hogy megadott időben.
2017. szept. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én sem voltam még, nem is mondta senki, hogy kéne. Szintén 30 hetes vagyok. :)
2017. szept. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!