Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt kell először...

Terhesség alatt kell először felkeresni a gyermekorvost vagy ha már megszületett a pici?

Figyelt kérdés
2013. dec. 28. 13:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia terhesség alatt a nőgyógyász és a védőnő vigyázza a picire utána kell felkeresni a gyermekorvost ha megszületett .
2013. dec. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én a körzetes gyerekorvoshoz mentem a kisfiammal, így a körzetes védőnőm értesítette a dokinénit, hogy megszületett a kisfiam. A védőnőnek és szóltam, hogy meg született, és hogy mikor megyünk haza. Így az első nap ahogy hazajöttünk, már délután jött a doktornéni a rendelés után. Addig én nem is találkoztam vele. Tehát mindent a védőnőm intézett.
2013. dec. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha körzetit választod akkor nem kell felkeresni, csak mikor megszületett a baba utána felhívni ő kimegy megnézni a babát. De ha nem a körzetit választod akkor terhesség alatt kell felkeresni 40hét után, nekem a védőnő mondta tavaly, és át is küldött az orvoshoz beszélni vele, egy épületben van a 2. Tehát mi nem a körzetit választottuk.
2013. dec. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30. hét után
2013. dec. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én elmentem bemutatkozni még terhesen, így azért más volt felhívni szülés után, hogy hahó, tessen jönni babanézni :)


Meg én nem is tudtam volna olyan orvost választani, akit nem látok előtte, lehet akármilyen jó híre, ha ellenszenves.

2013. dec. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem kell felkeresni, csak ha megszületett a baba. Minket majd a védőnő fog bemutatni :-):-):-)
2013. dec. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg a védőnőt, hogy felétek ez hogy működik. Nálunk a védőnő bemutatta a körzeti gyerekorvost még szülés előtt, amikor hazamentünk, nekem kellett hívni az orvost.
2013. dec. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi 1-2 héttel szülés előtt elmentünk, mert így jutottunk hozzá a receptekhez, amit ki kellett váltani a picinek, mire hazajöttünk a kórházból.
2013. dec. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi is felkerestük hamarabb.


Bár mi nem a körzetes orvost választottuk, így meg kellett vele beszélni, hogy vállaja-e a kislányunkat.


Megadta a mobilszámát, és megbeszéltük, hogy mikor hívjuk majd.


Így kicsit másabb lesz felhívni, ha megszületett a kislányunk, mert mégiscsak bemutatkoztunk már.

Meg persze le is csekkoltuk, hogy szinpatikus-e, hisz mégiscsak a gyermekünket fogjuk "rábízni".

2013. dec. 29. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a védőnőd mert mindenhol más.. elvileg ha nem a körzetihez akarod majd hordani akkor ügye választanod kell és azt még terhesen kell hogy tudjad egyálltalán elvállalha e mert nallunk pl 3 gyerekorvos van. túl vannak terhelve és nem mindig vállalbak ujjakat mert egyszerüen annyi gyerek van a körzetükbe hogy nem birják. Mellesleg van valami megegyezés a legtöbb gyerekorvosnál hne legyen az hogy az egyiknek van 2ezer ellatottja a masiknak meg 200.

amikor megszülök apának kell elmenni a receptekért a gy.orvoshoz mire hazajövünk ki legyen váltva. Majd mikor hazajöttünk másnap jön az orvos meg a védőnő együtt megnézni a babát. Nállunk igy működik..

2013. dec. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!