Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ma kértem időpontot a nőgyógyá...

Ma kértem időpontot a nőgyógyászhoz, négy hét múlva kell mennem. Addigra 9 hetes terhes leszek, nem késő az első vizsgálat akkor?

Figyelt kérdés
2017. szept. 22. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem keso pont jo

Addigra lesz szivhang es szepen latszik a baba.

2017. szept. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Elég akkor menned.

Csak akkor kell hamarabb, ha vérzel és/vagy nagyon erősen görcsölsz.

2017. szept. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs semmi panaszod addig, akkor nem késő egyáltalán. Én a saját orvosomhoz 8+2-re kaptam az első időpontot. Mivel első terhesség, nehezen jött össze és vannak betegségim, így voltam előtte másnál, hogy megnyugodjak.

De ha 8+2 lett volna az első se lettem volna lemaradva, védőnő 10. hétben volt először, akkor kaptam a kiskönyvem, nem mondta, hogy késő. Vérvétel, kombinált teszt 12 hetesen, fogászat 14. hétben volt, EKG még nem volt. Lesz időd mindenre. Ha görcsölsz, vérzel, akkor irány az orvos.

2017. szept. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Második terhességem. Remélem minden rendben lesz.
2017. szept. 22. 09:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem késő.
2017. szept. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 akarkizoltan56 ***** válasza:
0%

késő

azonnali vizsgálat lenne az ideális

hamar uniós ország vagyunk

2017. szept. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!