Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Holnap megyek a korhazba ....

F34rtS44 kérdése:

Holnap megyek a korhazba . Mert pozitiv a teszt es terhesegi tuneteim vannak, es szeretnem kerdezni hogy hogy is lesz ez? A tobbi lent

Figyelt kérdés

Holnap ha megyek es csak ultrahangra szeretnek menni , de mennem kelesze e vizsgalatra ? aza az

Nogyogyaszatira

Meg nekm most az elso srgitsetek hogy hogy is van ez a helyzet ? .


2017. okt. 1. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem.sokat értek a mondandódból de ha most teszteltél pozit (hány napja késik) akkor korai ha pl csak 1 hete késik vagy pár napja.


Menj akkor ha majd 2-3 hete késik akkor látnak valamit. Addig nem nagyon . Max petezsákot ! De embriót és szívhangot nem

2017. okt. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igazabol en meg nem voltan ilyen helyzetben , es el mondom !

Aug 12 volt az eskuvonk a parromal es .szertnk babat :) ugy hogy aug 18 volt mensim !. De szeptemberbe mar csak 3 napog tartott es terhesegi tuneteim vannak (hanyinger .elymejges szurkal a hasamba vavalaoldalt es kivanos is vagyok ) csinaltam tesztet es a masodik csík pedig halvany .masnap megint es picitberosodot ez volt multheten .es tovabbra is azok a tunetek .es mar nagyon szeretnenk tudni hogy kicsi baba kozeledik :) segitsetek!!!!

2017. okt. 1. 18:37
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Várj még a kórházzal, úgysem látnak ilyen korán semmit
2017. okt. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem 8-9. hétnél előbb felesleges menni, nem látnak semmit..
2017. okt. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
2-3 hetet én várnék mielőtt orvoshoz mennék, ha nincs panaszom. Vérzés erős görcs. Az uh vizsgálat beutaló köteles és oda a nőgyógyász fog neked adni.
2017. okt. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!