Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Készítettem egy ask és faceboo...

Készítettem egy ask és facebook keverék szerűséget, bár nincs teljesen kész és csak teszt. Szeretném a véleményeteket kérni mivel ez az első nagyobb "programozásom". (Link a leírásban)?

Figyelt kérdés

Ez az első olyan munkám ami nem a szemetesben landolt, és nem csődölt be :P

Nem tanultam informatikát, csupán a google segített pár nehezebb kérdést megválaszolni.


[link]


14/F



2014. máj. 28. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha ez tényleg teljes egészében a te munkád, akkor korodhoz képest egész jó. Ennyi idősen én is csináltam ilyesmit (akkor indult a bitefight és a klánnak írtam egy fórumot) szóval kb tartalmilag ilyesmi volt az is. Ha így haladsz lesznek fizetős munkáid is egy 5-6 év múlva (vagy előbb). SQL injection-re nem teszteltem most (feltételezem kivédted) DE: a design-t azt gondold át nagyon. Értem én, hogy ízlések és pofonok, de ez leginkább egy nagy pofon volt számomra. (Bocsánat, nem akarom letörni a lelkesedésed, de a design az borzalmas.) HTML5-öt kezd el nézegetni meg a CSS3-at és arra építsd át az egészet egy letisztult és egyszerű felülettel. Ha érdekel a grafika akkor külön azzal is elkezdhetsz foglalkozni és úgy könnyebb kialakítani az arculatot.
2014. máj. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm :D Igen, a kinézete nem valami jó, mivel inkább az adati részére koncentráltam. Ez az első ilyen munkám ezért ilyen
2014. máj. 28. 21:11
 3/8 anonim ***** válasza:

Semmi gond, ettől még dicséretes. Sok sikert és így tovább!

Grafikailag némi inspiráció: [link]

2014. máj. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 2xSü ***** válasza:
Egy 14 évestől ténylen nem rossz. A dizájn brutál csúnya, de majd abba is beletanulsz. Itt-ott vannak hibák, hiányosságok, de úgy alapvetően egész összeszedett.
2014. máj. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintem annyira nem ronda mint leírod... csupán nem szép, nevezzük így. :D
2014. máj. 28. 22:22
 6/8 A kérdező kommentje:
amúgy valami átfogóbb, összeszedettebb dizájn kéne, majd a következő projektemben jobban odafigyelek.
2014. máj. 28. 22:24
 7/8 anonim ***** válasza:

Sosincs következő project, mindig csak üldözni fogod magad.

Csinálj tökéleteset, jobbat, mint mások!

2014. máj. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De van következő projekt, hisz én ezekből tanulok. Valami celt kituzok magamnak es abbol tanul
2014. máj. 29. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!