Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Azt mondta a védőnő torzó a...

Azt mondta a védőnő torzó a hasam. Hogy mondhat ilyet?

Figyelt kérdés
Másnak is van tapasztalata ilyen magatartással? 7. hónap végén járok...
2017. okt. 24. 13:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%

Torzó? Vagy torz akart lenni? Ha utóbbi, akkor az nem probléma, nekem folyamatosan bal oldalra van húzódva a kislányom, így tök ferde a hasam a nap nagy részében.


Ne vegyél magadra ilyeneket, főleg ne a védőnőtől - a legfeleslegesebb ember az egész terhesgondozás során.

2017. okt. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szerintem olyan kis formás. Persze, néha nekem is oldalt van. Akkor mondta, amikor lemérte a hosszát. Amúgy tényleg felesleges, csak az a baj, hat hétig jön majd a gyerekorvossal együtt :(
2017. okt. 24. 14:20
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem azt mondta véletlenül hogy torzón van a hasad? Mert az azt jelenti hogy függőlegesen a torzóddal(a törzseddel) tehát a legjobb helyzetben.
2017. okt. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
ezen kár fennakadni,mi ezt nevetve állapitottuk meg mikor fiam ugy feküdt hogy torz az egész....dulnak benned a hormonok ugy gondolom....amugy mi a fenének mennek hozzád még szülés elött a dokival ráadásul???
2017. okt. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Azt mondta, neki egyáltalán nem tetszik a hasam, pedig minden rendben van. Kicsinek találja , engem meg vékonynak.
2017. okt. 24. 15:24
 6/16 A kérdező kommentje:
Szülés után 6 hétig jönnek, azt mondta úgy fognak jönni, hogy nem fogják bejelenteni.
2017. okt. 24. 15:25
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
De akkor nem azt mondta hogy torz hanem hogy kicsi..és nem azért nem tetszik neki mert nem esztétikus hanem mert magzati retardáció, és kevesebb magzatvíz miatt is lehet kicsi a has.
2017. okt. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%
ja azért ez nem mindegy....max megnézik h elég-e a magzatviz h mindenki megnyugodjon.amugy a gyerekorvos csak akkor szokott menni mikor hazamentek a korházbol,máskor nem fog.védőnőt meg nem vagy köteles beengedni meg otthon várni h mikor állít be.ha meg váratlanul megy nekem akkor se volt semmi amiért ne engedtem volna be.
2017. okt. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Pedig minden rendben van, most voltunk ultrahangon. Több mint egy kiló már a kislány.
2017. okt. 24. 16:33
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
akkor meg ne foglalkozz vele...
2017. okt. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!