Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Clexant adott már be valaki a...

Clexant adott már be valaki a felkarjába vagy a combjába?

Figyelt kérdés

Mennyire fàjt?

Nekem a korházban felkarba adják 26 hetes kismama vagyok trombozis elkerülèse miatt kapok 0.4ml clexan inekciot felkarba itt nem vészes az egész de hogyan kell otthon beadni? Eredetileg a fèrjem beadja de comba mennyire fàj ha magadnak adod be? Vagy hogy kell oda beadni?


2017. nov. 22. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Végig a hasamba és az oldalamba (úszógumiba) szúrtam. Combba fájt, felkarba pedig érthetően magamnak nem ment. Nem nagy kaland, csak az első néhány alkalom "para".
2017. nov. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%

Volt ami nagyon fáj -inkább mart-, volt amit meg sem éreztem.

Én kaptam "oktatást" hozzá, ha gondolod privátban átküldöm az elérhetőségét háha meg tudod nézni!

10-et kellett beadnom, én ebből hármat a hasamba szúrtam (nekem nem terhesség alatt kellett, hanem egy műtét előtt-után), a többit a felkaromba - ide jobb szerintem, a combomat inzulinnal szúrtam, az rosszabb volt!

Ha bekékül a helye ne ijedj meg, nem rontottad el, csak ez ilyen.. (legabábbis a nővér ezt mondta)

Összenyomtam a bőrt a karomon és úgy szúrtam be

2017. nov. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

6 hetes terhesség óta adom, elsőnek pocak/úszógumi, majd 11 hét után áttértem combra, de csúnyán bekékült, fájt az egész lábam. Visszatértem az oldalamra. Kicsit összegörnyedsz, hogy legyen pici úszógumi, és oda bele. Ne teljesen egyenesen, nekem 45 fokot javasoltak. Azóta nem fáj, nem kékül.


0.8 Clexan, 20hkm

2017. nov. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2 terhességet szúrtam végig. Combba fájt, nekem felkar is csípett. Magamnak adtam hasba, nagy hasnál nem teljesen oldalra, hanem ott, ahol össze tudtam csípni a bőrt. Kb 45 fokban ahogy írták, én miutám beszúrtam a tűt, elengedtem a bőröm és úgy nyomtam be. Volt ami kékült és volt ami nem. Volt ami csípett és ami nem. Utáltam, de a muszáj nagy úr.
2017. dec. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!