Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ti honnan tájékozódtatok,...

Ti honnan tájékozódtatok, mikor kismamák voltatok?

Figyelt kérdés

Tudtok ajánlani jó weboldalakat? Pl. a terhesség folyamatáról, vizsgálatokról, ellátásokról.

Köszi :)


2017. dec. 7. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Védőnőtől
2017. dec. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ellátásokról, alap dolgokról a védőnőtől. Ügyintézésben az internet, pl babanet.hu - a védőnőm nem tudta mit hol kell intézni.


Amúgy a legegyszerűbb, ha nem szörfölsz a neten, mert meg fog ijeszteni - tök fölöslegesen.

Inkább valami kismama megnyugtatásra szolgáló könyvet keress :D

2017. dec. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem se a neten tájékozódj, én sajnos 9 hónapig mást se csináltam, csak bújtam az interneten a babás mamas oldalakat, fórumokat, és rengeteg ellentmondásos infó birtokába kerültem... Úgyhogy inkább kérdezd meg pl a védőnőt.
2017. dec. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A nőgyógyásztól.Én neten is olvasgattak,de szűrték,hogy miből mit használok fel.Szoptatást a kórházban megmutatták,de sajnos fejnem kellett(pici és gyenge volt a baba).Ha baj volt,!értünk a gyerekorvoshoz.

Vettem mérleget,centi volt,a babát hetente mértem,hogy ne parázzak feleslegesen.Naplót vezettem a fejlődéséről.

Korababa volt egy picit.

2017. dec. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Én a cégem munkaügyi osztályáról kaptam egy úgynevezett ,,kismama kisokost,, abban minden benne van az elkövetkezendő 3 évre. A terhesgondozáson vagy a védőnőtől pedig a vizsgálatokról megkapsz minden infót :)
2017. dec. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!