Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Az orvos akinél az első...

Az orvos akinél az első gyerekemet szültem átment dolgozni egy másik kórházba, ami 40-50 km a lakhelyemtől. Most várom a kistesót, nála szerettem volna szülni. Utánamennétek a másik kórházba ha amúgy nagyon elégedettek voltatok vele?

Figyelt kérdés
2017. jún. 12. 12:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
En igy tettem :) Az elozo korhazba beertunk 15 erc alatt, ide 60-70 perc kell, de bizom benne hogy a szules azert ennel hosszabb ido lesz es siman beerunk :)
2017. jún. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha nem volt nagyon gyors szülésed és nem okoz gondot terhesgondozásnál a több utazás, akkor én igen bár kórházfüggő is, én pl nagyon nem siratnám azt a kórházat, ahol szültem. Örömmel mennék máshova.
2017. jún. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm :). 1-es melyik környéken laksz? (Kicsi az esély, de hátha ugyan az az orvosunk... :D)...

És már szültél a messzebb lévő kórházban, vagy még csak most fogsz.

2017. jún. 12. 12:23
 4/15 anonim ***** válasza:
Én val.szeg utána, ha az új helyről nem olvasnék csupa rossz véleményt. Én is több mint 1 órát utaztam az orvosom után, lett volna közelebb nem is egy.
2017. jún. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
1. vagyok, Budapesten lakunk (Ujpesten), a dokim a Peterfy korhazbol ment a Janosba, Budara. Te?
2017. jún. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Jaj bocsi lemaradt, meg csak aug vege-szept eleje lesz a messzebbi korhazban szules :)
2017. jún. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nálunk mi költözünk 40 km-re, de visszajárok az orvosomhoz és nála is fogok szülni. A közelebbi kórházban nem lehet orvost fogadni, nekem viszont nagyon fontos, hogy ismerős arc legyen bent. Emellett az orvosom tényleg szívből, lélekből dolgozik, egyszer az életemet is megmentette.
2017. jún. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én utána mentem :)
2017. jún. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

OFF: aki a messzebbit választotta nem fél, h nem érnek be időbe, pláne második szülésnél? A mentő ugy tudom a legközelebbibe visz, és Bp.-n óriási dugok vannak. Vagy ilyenkor már inkább befekszetek a 37. héttől a biztonság kedvéért?

Bocsi, h beleszemtelenkedtem, csak engem is érdekel.

2017. jún. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
1. vagyok, igazabol egy ora a befele ut, dugoban masfel, ennel azert tuti hosszabb lesz a szules, foleg hogy masodik lesz tehat tutira eszre fogom venni hogy ez mar az ;) De megbeszeltuk az orvosommal, hogy ha nagyon felek akkor a vege fele befekhetek, majd visszaterunk ra 36-37. het utan, erdemes-e.
2017. jún. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!