Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Vérvizsgálat terhesség megálla...

Vérvizsgálat terhesség megállapítására?

Figyelt kérdés
Miután pozitívat tesztel a nő, és elmegy orvoshoz, akkor minden esetben elküld a doki vérvételre, hogy megnézzék a vér HCG szintjét?
2018. jan. 20. 21:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Engem nem kuldott a doki, felesleges

A kerdest en is olvastam, ot azert kuldi/kuldene, mert volt ket vetelese. Az mas.

2018. jan. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
50%

De két vetélés után sincs értelme. Progeszteron szint mérésnek esetleg lenne, de azt is felesleges méricskélni, adni kell pluszban és kész, ártani nem árt.

Két vetélés után normális kivizsgálás kell még terhesség előtt, nem HCG szint méregetés, ha már összejött, mert az semmi infóval nem szolgál.

2018. jan. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem 2 missed ab. Utan első pozitiv teszt után azonnal mennem kellett. Progeszteron pótlás miatt. Illetve uh- on akkor mèg csak felritkulást látott az orvos. Okkal küldenek csak hcg vérvètelre.
2018. jan. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem


Nekem a 11. Héten kellett az eredményeimet vinnem magammal...

Addigra kellett elintézni már a kiskönyvet.. EKG-t.. Stb


Hcg szintet nm is néztek a leletem alapján...tehát nem terhességmegallapítására kellett a vérvétel,


hanem:


Teljes vérkép, vizelet

Rh összeférhetetlenség

Szifilisz hepatitis viszgálat volt

2018. jan. 22. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Abban az esetben küld vérvételre ha a terhesség megállapított.. mivel 12. hétig szükséges a teljes vérkép, vércsoport...

ha a terhesség nem megállapított abban az esetben 1 hét múlva kontroll vizsgálatot szoktak elrendelni.

2018. jan. 27. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Utolsó, kevered a terhességi vérvételt a kérdező által feszegetett vérvétellel. El kellett volna olvasnod a kommenteket, már leírtuk a helyes választ többen is.
2018. jan. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!