Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Orvos, korház, szülés, lakhely?

Orvos, korház, szülés, lakhely?

Figyelt kérdés

8 hetes terhes vagyok. Holnap megyek orvoshoz megint, hogy most biztosra megmondja. Mert előzőleg nemsokmimdent látott.


Szóval. Pestre megyek/mentem. Kislányomat ennél a dokinál szültem és olyan 25. Héttől vett át. De akkor még a sote 2 őn dolgozott. Most magánorvos.

Akkor még Szigethalmi lakcímem volt.

Most Kunszentmiklósi. Ide tartozó korház az Kecskeméten van.

Tudom gondozásra tudok az orvosomhoz menni mert az nem épp helyhez kötött.

De pl ilyen, hogy 12 hetes genetikai uh, meg nst stb. Gondolom a sote 2 re nem mehetek. De kecskeméten fogadnak nem ottani orvossal? Szóval bonyolult. Meg nyilván rákérdezek az orvosnál is. Vagy nem is tudom merre induljak. Csak nem szívesen adnám fel egy ismeretlenért a jó orvost.



2018. jan. 31. 11:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbb orvosnak megvan a helye ahová UH-ra meg egyéb vizsgálatokra küld körzettől függetlenül. Legalábbis nekem UH-ra mindig egy másik magánintézménybe, vérvételekre, cukorterhelésre meg abba a kórházba kellett mennem ahol az orvos szüléseket vezet pedig nem tartozom a körzetbe. Sőt amikor mondtam melyik kórház körzetéhez tartozom még mondta is hogy az mindegy mert ő oda nem tud adni beutalót.
2018. jan. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, mi van a lakcímkártyádon, ha felfogadod a dokidat, akkor abban a kórházban, ahol "dolgozik" minden vizsgálatot elvégeznek.


Én Gyömrőn lakon, de nem oda voltam/vagyok bejelentkezve. Gyömrő a Bajcsyba tartozik. A lakcímkártyámon Erdőkertes volt, ami Váchoz tartozik, tökéletesen az ellenkező irányba akkora távolságra, hogy útközben 3x megszültem volna.

Szóval felfogadtam a dokimat, aki a Bajcsyban szolgál(t), és minden vizsgálatot ott végeztek nekem (vérvétel, uh, nst, cukor).


A te dokid melyik kórházba tartozik most? Vagy ha a SOTE II-n akarsz szülni, akkor egy olyan dokit kell felfogadni, aki ott szüleszt.

2018. jan. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!