Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Milyen kismama "diéták"...

Milyen kismama "diéták" vannak? Jobban mondva esetleges cukrossag, elhízas ellen milyen finomakat ehetek? Tobbi lennt.

Figyelt kérdés
Sajnos kislanyom anno siman szuletett 5150el..es most ujra varandos vagyok. De mar most az elejen kozolte az orvos hogy mennyi mindent felejtsek el ha nem akarom megint felhizlalni a babat!Jezusom..anyagilag megvenni a draga bio cuccokat nem igazan engedhetem meg.Raadasul abszolut nem birom megenni pl a teljes kiorlesut se..max ezt az extrudalt kenyeret. Nemtudom mit fozzek akkor ugy hogy a csaladnak is jo legyen. A parom es a lanykam eleg vekonyka termeszet igyis.

2018. febr. 14. 20:25
 1/6 A kérdező kommentje:
Hozzateszem 12kgt hiztam osszvissz anno a terhesseg alatt ami elvileg normalis!Most nem akarok akkora babat . Bar teny hogy enis tobb mint 4kg felett szulettem. Parom sem kicsivel. Vitamint is csak a legelejen szedtem. Es a legvegen magnezium es c vitamint! De teny h sok edesseget ettem es csak a 100%ost ittam lanyomnal. Azota mar megiszom a vizet is:D sot szinte csak azt.
2018. febr. 14. 20:31
 2/6 anonim ***** válasza:

Sok sok zöldség!

5x étkezés, nuku fehér liszt, cukor, tészta és rizs.

Kevés gyümölcs a tízóraira vagy uzsonnára.

A családodnak főzheted a szokásosat, pl csirkemell és párolt zöldség, nekik lehet krumpli is.

Kenyérből van szénhidrát csökkentett. Magadnak vegyél olyat, többieknek a szokásosat.

2018. febr. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
180ch diéta
2018. febr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Uh. Es a zoldseg parolva vagy siman? Illetve gondolom magamnak olivaolajjal lenne erdemes fozni is? Annak nincs rossz ize? Jajistenem. Mindent szeretnek megtenni h ne orias babam legyen mert lanyomnal is majdnem ott maradtunk..:( de nem 1xeru mert iszonyat valogatos vagyok sajnos! Mar most se esik semmi jol szinte plane a hus valamiert..;( savam is akad. Es a szekrekedes..még vasat se szedek de tuti h kellenni fog megint. Akkor lesz csak igazan vicces a wczes.
2018. febr. 14. 20:47
 5/6 anonim ***** válasza:
160 ch mint a cukrosoknak. Reggeli rozs toast kenyér vékony vaj sonka zöldség. Tizorai kefir 3 szem korpovit keksszel. Ebéd pl két három evökanál rizs saláta 10dk natur hus. Uzsonna esetleg gyümi korpovit kekszel. Vacsi ami ebédböl maradt csak kevesebb.. ilyesmi de tele a net nézeldöj mik vannak😊 ( a korpovit keksz sem tul olcso e ilyen adaggal elég pár napig, devan detki cukor stop háztartási keksz az is jo és kb a felébe kerül abbol többet is ehetsz)
2018. febr. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez most nem arról szól hogy mi való a fogad alá, hanem hogy az egészségeteket védd. Kénytelen leszel félretenni a finnyásságodat ha nyugodt terhességet akarsz. Nem kelnek oda bio cuccok, csak nem kell ész nélkül tolni a szénhidrátot meg falni ha nem vagy éhes is. Egy kismama is mozoghat, vannak direkt várandósoknak való tornák, azok is sokat segíthetnek a normál súly megtartásában.


[link]

2018. febr. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!