Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » GDM-es kismamák, kérdezhet?

GDM-es kismamák, kérdezhet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 28hetes,cukros kismama vagyok. (terhességi) 170gr ch diétát kell tartanom. A múlthétvégén kitört rajtam az influenza (elkaptam a fiaimtól) A diétát természetesen tartom továbbra is. Viszont csupa csupa magas értéket mérek. A doki mondta, hogy a betegség meg borítja a cukor háztartást. Csak azt nem kérdeztem, hogy meddíg normális ez így? Már jobban vagyok, nincs lázam csak a fejem kóválygós meg köhögök. Azt eszem ami azelőtt jó volt. Vagy van, hogy ugyanazt eszem mindkét reggel. Egyik nap magasat mérek utána, másnap tökéletes. Mozogni sem mozogtam többet. Kezét is mostam... Szóval aki élt át hasonlót, mikor jön ez helyre?
2018. febr. 15. 14:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!