Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kismamák, ti mit csináltatok...

Kismamák, ti mit csináltatok a cukorterheléses vizsgálat két óra hosszájában?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy nyugalomban kell lenni. Az oké, hogy enni, inni stb. nem lehet, meg nem megyek el bevásárolni a szomszédos Spárba közben, de mégis, olvasni, laptopozni stb. gondolom lehet. Az unalom, kényelmetlen kórházi üldögélés miatti feszülés is kerülhet annyi energiába, mintha közben olvasgatok, nem? Ti mit csináltatok ez idő alatt?

2017. nov. 9. 12:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi hazajöttünk, picit ledőltem, mert előtte nem igazán tudtam aludni, aztán kb 40 perc után keltett a férjem, hogy indulhatunk vissza. :)
2017. nov. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
egy helyben olvasgatni, netezni, rejtvényt fejteni nyugodtan lehet. mászkálni nem szabad.
2017. nov. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Első terhesség alatt egyedül mentem,vittem.egy könyvet s olvastam.meg telon játszottam. Második terhesség során anyummal mentem, s beultem a kocsiba. Ő elment a közeli pennybe vásárolni. Én maradtam bent.majd amikor idő volt visszamentunk a laborba. (Kb 10méter a labor a bejárattól.) utána meg hazavitt,s reggeliztunk s ő ment dolgozni,én meg otthon.maradtam.
2017. nov. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
61%
Én a közeli sztk-ban csináltattam, és a férjem hazahozott / visszavitt az idô alatt. Itthon ledôltem. Elvileg nem szabad elhagyni a rendelôt, mert elájulhat, rosszul lehet az ember stb., de velem volt a férjem és nem volt nagy szám az egész. De ha bent kell maradnod, vigyél könyvet, netezz pl.
2017. nov. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%
Vittem anyumat így vele beszélgettünk sokat, mobilon neteztem, plusz elég ramatyul voltam így elment az idő azért.
2017. nov. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
A rendelőt azért nem lehet elhagyni, mert fizikai "aktivitassal", jelen esetben sétával, a szervezeted gyorsabban dolgozza fel a cukrot, igy torzult eredményt kaphatsz. Ha egy mod van rá, akkor ülj ott helyben két órát. En játszottam telefonon 😁
2017. nov. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
32%
Én pont elmentem a nem szomszédos Auchanba vásárolni.
2017. nov. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
32%
Elmentem vásárolni
2017. nov. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem hamar elrepül, nekem inzulinrezisztensként a 26. heti már a 3. cukorterheléses vizsgálatom lesz terhesként, igaz a 2. sima reggelizős volt, de a löttyöt leszámítva ugyanolyan.

És nekem mindig 3 pontosat csinálnak 0-60-120. perc, így még gyorsabbnak tűnik. Telót nyomkodok, újságot viszek meg múltkor rejtvényt fejtettem. Mozgás annyi volt, hogy 2x mentem mosdóba, többet tényleg nem lehet, mert nem jó az eredmény. Auchan meg hazamenni? Nem vagyok a magam ellensége, ennyi ücsörgést kibír az ember :)

2017. nov. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
83%

Nekem mondták h nem mehetek a kórház területéről el :D (pedig 5 perc gyalog az otthonunk).

A férjem eljött velem mert nem szoktam jól viselni a vérvételt.Aztán kimentünk a parkolóba voltak padok ott leülltünk aztán visszamentünk,beszélgettünk.egyedül halálra untam volna magam,ráadásul én nem vagyok olyan h odamenjek valakihez és beszélgessünk.alakult amúgy egy 4 fős társaság akik akkor találkoztak először aztán csacsogtak

2017. nov. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!