Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Bp Szent Margit kórházban...

Bp Szent Margit kórházban hogyan működik a terhesgondozás ha nem fogadok orvost?

Figyelt kérdés
Érdekelne vélemény H milyen a kórház és az orvosok főleg ha nincs fogadott orvosom. Kit ajánlanátok kihez érdemes járni terhesgondozás rá aki tényleg odafigyel és nem pénzéhes orvos
2018. márc. 1. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Dr Siklódi Zsoltot ajánlom. Nála szültem ügyeleten, rendes doki, nem éreztem hogy másként kezelne mert nem fizettem. Amúgy rossz tapasztalatom van a kórházzal. Maga a kórház normális állapotban van, nem azzal van a gond. De a nővérek iszonyatosan bunkók voltak. Nem szülnék itt mégegyszer.
2018. márc. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálatok nem úgy van, hogy sztk alapon mindig az a doki vizsgál aki épp bent van? Lehet ingyen is kiválasztani orvost és hozzá járni?
2018. márc. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen úgy van 2es, de lehet úgy menni, hogy az a doki rendeljen éppen akit szimpatikusnak találsz. Időpontot se adnak, akkor mész amikor akarsz és kivárod a sorod. És így mehetsz akkor amikor az a doki van akit szeretsz.
2018. márc. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!