Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A bp-i Szent Margit korhazban...

A bp-i Szent Margit korhazban melyik dokit ajanlanatok terhesgondozasra?

Figyelt kérdés
Probaltam keresni a meglevo topicokban, de csak evekkel ezelottieket talaltam. Ki van ott normalis, megbizhato orvos?

2017. aug. 22. 06:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Bármelyiket nyugodtan ajánlom. Jó az ottani csapat. Mondjuk a nőgyógyászok 2/3-a csak amolyan beugrós doki kb egy héten 1-2 alkalommal van ott. Ha megnyugtat, hogy állandóan ott van, akkor a pallfy, szikszay, raft, ruzsvanszky, sztanyik, siklódi dokikat tudom javasolni.
2017. aug. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

akit ajánlok az telek tamás, mustafa, siklódi zsolt (nála szültem, nagyon elégedett vagyok, pedig nem fogadott volt)

akit nem ajánlok az balogh Beatrix (nagyon durvákat hallottam róla) pálfy (iszonyat bunkó volt még azzal is akinek a fogadott orvosa volt).

2017. aug. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom! Ha esetleg meg valakinek van tapasztalata, azt is szivesen fogadom :)
2017. aug. 22. 11:34
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Még magyar attila is nagyon jó
2017. aug. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ugy nez ki, Siklodihoz mar nincs hely, esetleg Veres doktort ismeri valaki? Vsz hozza fognak iranyitani.
2017. szept. 12. 09:59
 6/6 anonim válasza:
dr. Pállfy Imre nőgyógyászt inkább kerüld.
2019. aug. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!