Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Írországban hogy működik a...

Írországban hogy működik a terhesgondozás? Van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
2018. márc. 9. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
El kell menned a haziorvoshoz elmodnod neki, hogy terhes vagy majd o bejelnti a korhazba ahova menni szeretnel. (En Galway megyeben lakom es en a galwayi korhazba megyek.) Kapni fogsz egy levelet egy idopontal fel kell hivni oket ultrahangra idopontot kerni. Es megmondjak mikor kell menned. Kapsz egy idopontot az ultrahangra es kapsz egyet mikor be kell menned es majd 300 kerdest feltesznek a csaldban levo betegsegekrol. Es szerintem mindig kapni fogsz levelet mikor hova kell menni. De nincs annyi vizsgalat mint otthon. En szerencsere idobe hivtam oket igy a 12 hetesen kell mennem ultrahangra, 16 hetesen meg a papirokat intezni. Irj privat uzenetet szivesen tartanam a kapcsolatot egy sors tarsal. :)
2018. márc. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, még nem vagyok terhes, csak pár hete kezdtünk el próbálkozni, csupán kíváncsi voltam.
2018. márc. 9. 17:48
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor sok szerencset :)

Az kimaradt hogy a haziorvos a korhaz es a vedono kozt kell ingazni. A vedono is nez szivhangot vernyomast gondolom a haziorvos is. Es a korhazban csinalnak par alkalommal ultrahangot.

2018. márc. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az infókat :)
2018. márc. 9. 20:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Terhességi cukrot nézik Íro-ban?
2018. márc. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5/5 sajnos azt nemtudom. De azt hiszem nem
2018. márc. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nalunk angliaban nezik a cukrot. Itt sincs jo esetben sok vizsgalat es ket uh. 12 es 16 vagy 20 hetesen. Nem hiszem,hogy sok elteres lenne :)
2018. márc. 18. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!