Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » NST minden héten ugyanazon a...

NST minden héten ugyanazon a napon van?

Figyelt kérdés
36. héttől azt mondták, minden héten kell mennem NST-re. Az első alkalom egy pénteki napra esik, amivel nincs is baj, azonban az azt követő héten mind a csütörtök, mind a pénteki napon nem tudnék részt venni, nyomós okból el kell utaznom. Nem tenném, ha nem lenne nagyon szükséges. Minden héten ugyanazon a napon kell lennie az NST-nek, vagy adnak másik napra is időpontot?

2018. márc. 21. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Bármikor mehetsz amikor van szabad időpontjuk
2018. márc. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Én a 37 héttől hetente 2x mentem,mert lusta volt mozogni és változó napok voltak.

2018. márc. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem az első után rögtön 2 nap múlva hívtak vissza, mert nem lett jó az eredmény, úgyhogy esélyem se lett volna utazgatni. Kalkuláld bele.
2018. márc. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem akkor volt nst, amikor a dokinak jó volt, mert nézett mindig méreteket, méhlepény, meg köldökzsinór áramlást is ultrahangon. És mindig másik nap volt más időpontban.

De nst-re nem is kellett időpont, 7-től minimum 14-ig mindig van ott valaki, aki vizsgál, a kismamák meg érkezési sorrendben bekerülnek.

Ha épp nem mozgott, kis séta meg keksz és ülhettünk is vissza.

2018. márc. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!