Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A méh ugyanazon részén lévő...

A méh ugyanazon részén lévő mióma és lepény okozott nektek gondot a terhesség során?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A 12. heti uh-n vették észre, hogy van egy kb. 2 centis intramurális miómám a méh mellső falán. Tudom, hogy sokan hordtak már ki miómával terhességet, viszont nálam a lepény is a mellső falon van (bár nem érinti a miómát).

Volt valakinél olyan, hogy a lepény és a mióma is a méh ugyanazon részén volt? Milyen volt a terhesség?

Az ultrahangos szerint ne foglalkozzak vele, de azért én aggódom. Dokihoz a jövő héten tudok menni az eredményekkel, persze tud konkrétat mondani, csak érdekel a véleményetek is.



2018. febr. 16. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Konzultálj minél előbb dokival, nekem kifelé nő a méh falán,1ről indult,de a terhességi hormonoktól három centit nőtt, a szoptatástól még hármat, pedig még csak öt hónapja szültem, most készülök laparoszkópos műtétre :(
2018. febr. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És a terhesség /szülés során okozott gondot?
2018. febr. 16. 15:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem hálistennek,természetes úton szültem, csak most okoz gondot hogy ilyen nagy,és már necces hogy laparoszkóppal ki lehet e venni. A tiédről ezt találtam: "a létrejött terhesség későbbi szakaszában fekvési, tartási vagy beilleszkedési rendellenesség okai lehetnek, szülési akadályt képezhetnek. A méhfal rendellenes vérellátása miatt vetéléssel, koraszüléssel járhatnak."


De az a baj hogy terhesség alatt nem csinálnak semmit vele

2018. febr. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!