Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A 32. heti után már nincs...

A 32. heti után már nincs több ultrahang?

Figyelt kérdés

Megvolt a 32.heti, 1880 grammra becsülték.

Viszont szülésig ez volt az utolsó akkor?

Mert sokaktol hallom, hogy a 36-37.heten ennyire meg annyira becsülték a súlyát..akkor most hogy is van ez?


2018. márc. 29. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk van 36.hétenis
2018. márc. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én eddig mindig külön mentem, magánintezmenybe és nem a kórházba.

Illetve külön járok a fogadott orvosomhoz maganba is (neki nincs Uh-ja).

És nem is mondta, hogy lesz meg egy ultrahang.

2018. márc. 29. 13:40
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá. Kell lennie még egynek azért 32-40. Hétig nagyon sok minden történhet..
2018. márc. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is szokás 1 uh 36-37 hetesen, de nekem volt vagy 5 az utolsó pár héten, mert az utolsó UH-n 3-as volt a méhlepény, onnantól ellenőrízni kellett az áramlást. A másik babámmal meg a magzatvíz volt kevés, azért kellett pár plusz UH.
2018. márc. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36. héten nekem is volt.
2018. márc. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Par eve valtozott az ajanlas, a legfrissebb szerint 4 ultahang van: egy korai, majd a 12, 20 es 32 het kornyeken.

De regebben allamiban is volt meg a 36. het kornyeken. Van olyan orvos/korhaz, amelyik tartja meg a regi szokast, a leterheltebb intezmenyekben a 32. het utan mar nincs uh, kiveve persze, ha van valami, amit meg kell nezni.

A maganorvos nyilvan mas lapra tartozik, ott ha van gep a rendeloben, akkor kb mindig van UH is sima terhesgondozaskor is.

2018. márc. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jiv7-en megyek a dokimhoz lesz uh

37 hkm

Minden alkalommal csinal uh ot, tehat 4 hetente

2018. márc. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!