Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Miért nem láthatom a babát uh...

Miért nem láthatom a babát uh során?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Eddig 2x voltam Kecskeméten uh-n 17.én megyek legközelebb akkor már 19+3 lesz. Nem mutatják meg a babát és ha kérdezek normálisan válaszolni sem tudnak. Ha látni akarom és apa is látni akarja legalább egy képen vagy valami, magán orvoshoz kell mennem?

Csak nekem nem mutatják meg vagy másnak sem? Miért ilyen "hidegek"? Első baba és nem tudom, hogy mennek a dolgok...


2018. máj. 14. 11:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

SZTK-ban nekem sem mutatta a bunkó doki. Férjem be sem jöhetett.

14 hetesen voltunk először magándokinál, ott láttuk, és még a nemét is megtudtuk.

2018. máj. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Én hiába jártam magánhoz, ő is csak a legelső alkalommal csinált uh-ot, a többire az sztkba kellett menni. Ott sem láthatjuk a monitort, kísérő sem jöhet be.

Az inok, ez orvosi vizsgálat, nem baba mozi, nem érnek rá mutogatni apukának, hogy mi hol van...

2018. máj. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
Az SZTK-ban nem fél óra van egy betegre, mint a magánrendelőben, hanem 5 perc, és az orvos azt az 5 percet inkább arra fordítaná, hogy megnézze, rendben van-e a gyereked, és nem arra, hogy babamozit tartson neked.
2018. máj. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem babamozit kértem, nem 20 percig akarom nézni. Nekem elég lenne egy pillanat is, hogy lássam. Olyan nagy gond ez?
2018. máj. 14. 11:28
 5/13 A kérdező kommentje:
Jobb helyek meg mutatják az egész folyamatot egy tv-n....
2018. máj. 14. 11:30
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez emberség kérdése. Én is jártam szakrendelőbe vizsgálatra, mégis képes volt úgy fordítani a monitort az orvos, hogy lássam a képernyőt, és mondott is róla pár szót, amíg méricskélt.
2018. máj. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Pont erézt nem értem, mert más még képet is kapott róla és fél óráig bent volt....
2018. máj. 14. 11:35
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is sztk-ba voltam. Képet nem adtak, de mindig megmutatták a babát és mondtak róla néhány szót. Debrecen Kenézy kórház
2018. máj. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
38%
Nyugaton szültem, soha nem mutatta meg a nőgyógyászom az uh monitort, egyetlen egyszer hallhattam a szívhangját, viszont minden alkalom után kinyomtatott egy uh képet róla. Nekem is első baba volt. Szerintem a munkájukat végzik, méricskélnek, alaposan figyelnek és nem akarnak tévedni. Bármilyen furcsa is, nekik többet mond a kép, mint nekünk, a baba mozog és gyorsan akarnak végezni, mint akármelyik másik vizsgálatnál. Ennek köze nincs a szemétséghez. Élvezhető videót a 3 D mozinál fogsz látni, ott a tiéd a pálya, illetve nekem volt még egy választható érvizsgálat valamikor a második trimeszter végén, akkor az orvos rendes volt, mert átkapcsolt néha 3 d-be. Ő is kíváncsi volt, aztán az asszinsztenssel dícsérték, hogy milyen szép baba. Az első uh-kon úgy néz ki csak a baba, mint egy ufonauta :-D Szerintem legyél kicsit elnézőbb az orvossal.
2018. máj. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Sopronban sztk hatalmas monitoron láthattam a babát. Debrecen Kenézy Gyula Kórházban pedig odaforditottak és mondták róla pár szót.
2018. máj. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!