Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van köztetek olyan aki terhess...

Van köztetek olyan aki terhessége során szalmonella fertőzésen esett át és minden probléma nélkül egészséges babát szült?

Figyelt kérdés

25 hetes kismama vagyok! Ma jött meg az eredményem, szalmonella fertőzésem van. A tüneteim már elmúltak (3 nap alatt rendbe jöttem), így kezelést nem kell kapnom, csak majd mintákat küldeni, amíg negatív nem lesz az eredmény. Persze a babáról senki sem tud nyilatkozni. Remélem nem fertőződött meg. Szerdán vizsgált a nőgyógyász (akkor még nem volt eredményem) a színhang erős, normális, méhszáj zárt, magzatmozgás rendben van. Nagyon remélem, hogy ilyen gyors lefolyású fertőzés nem hat ki a babára, de érdekelnének a Ti tapasztalataitok is! Lehetőleg csak a pozitív példákat írjátok le, mert így is nagyon rémült vagyok! :)

Köszönöm!


2015. szept. 11. 13:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi lett végül? Egeszséges lett a baba?

2019. dec. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!