Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A babát mennyi időre veszik...

A babát mennyi időre veszik el, miután megszületett, ill. a korhazi tartozkodás (kb 3 nap) során?

Figyelt kérdés
2016. júl. 1. 15:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%
Szules utan kb 1 2 orara mig kivizsgaljak stb. Utana mar csak az esti furdetesnel
2016. júl. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Az Uzsokiban úgy volt, hogy miután a baba megszületett, elvitték megvizsgálni, felöltöztetni, utána 2 órát együtt voltunk. Aztán elvitték, én bekerültem a szobába. Ott úgy szokás, hogy ha este születik a baba, akkor másnap reggel adják oda az anyukának, addig pihenhet -> fiamnál így volt. Lányom délelőtt született, 3 órát pihentem kb , aztán hozták a csecsemősök.

Reggel kellett leadni gyerekorvosi vizsgálatra őket (1,5 óra kb), majd este fürdésre, ez is kb 1,5-2 óra.

2016. júl. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Korhazfuggo. Nalunk a csaszarkor odaadtak a mellkasomra. Aztan megmertek es vittek a szobankba, nemsokara mi is csatlakoztunk a ferjemmel hozza. Velunk volt vegig a 3 napban. Ez a Kutvolgyi volt.


Baratnomnek ugyanez volt a Peterfy alapitvanyi szobajaban.

2016. júl. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
1 2 óra. Meg h szeretnéd h a korházba álandóan veled legyen még éljelre is bent hagyják.
2016. júl. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Kórházfüggő, szülésfüggő. Császár után én 4-5 órával kaptam meg egy kicsit szoptatni, utána háromóránként, amíg a műtött osztályról át nem kerültem a csecsemősre. Ott elvileg 0-25 rooming in van, vizsgálatokra, fürdetni elviszik persze, valamint éjszakára is, ha szeretnéd. Ez amúgy Szeged.
2016. júl. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

ez nem egy előre megírt dolog.

mi együtt voltunk szülés után 2 órát, majd elvitték mivel éjszaka született és reggel mehettem érte. utána még 2 nap 1-1 órára vitték el

2016. júl. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem volt rossz nelkule? En most ugy erzem h lehet h megorulnek ha megszuletne es elvinnek akar egy percre is...
2016. júl. 1. 15:42
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt rossz nélküle, mivel a világomat se tudtam szülés után.

Onnan pedig hogy lekerültem a gyerekágyas osztályra 0-24 velem volt, a szobában fürdették, vizsgálatokra én vittem.

2016. júl. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kórház függő teljesen. Az Istvánba mikor megszületett velünk lehetett 2 órát, aztán vitték csak el 1,5-2órára amíg megvizsgálták, addig engem lerendeztek, aztán levittek a szobámban, onnantól végig velem volt, fürdetni is mi vittük és ott is lehettünk. Itt nem is nagyon lehet leadni mert bababarát kórház, ezért csak szoptatni lehet, igy úgye nem viszik el órákra hogy tudjon enni.
2016. júl. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz nélküle, mert tudod, hogy jó kezekben van. Hidd el, pár napig fizikailag olyan állapotban leszel, hogy a fél életedet adnád egy-egy óra alvásért. Amikor én szültem, senki nem tartotta magánál éjszakára a babát, föl sem merült, annyira kivoltunk, császárosok, normál szülésesek egyformán.
2016. júl. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!