Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mi tortenik ha valaki nem...

Mi tortenik ha valaki nem jelentkezik a vedononel? Ellenorzi vmi szerv?

Figyelt kérdés
2018. máj. 24. 09:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
76%

Én is rettegtem,hogy egy kommunizmus maradéka bajszos banyát fogok ki,de szerencsére nem így lett. Tündéri a hölgy és nagyon figyelmes én szabályosan alig várom,hogy jöjjön kávézni egyet :D

amúgy meg ha tetszik,ha nem jobb az ha van és próbálsz vele jó viszonyt ápolni nem is kell olyan sokat találkozni vele. havi 1x belefér akármilyen banya is legyen ha pedig otthon minden rendben ne csinálj belőle nagy problémát,hogy be kell engedni....ha nem vagytok jóban hidd el neki sem érdeke sokat ott lenni (15 perc kb)

2018. máj. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Én őszintén elmondtam, hogy magam számára felesleges szolgáltatásnak tartom. Bármikor szívesen látom, de nem fogok bejárni hozzá - az orvosomhoz rendszeresen jártam és kérdésekkel is hívhattam, csakúgy, mint szülés után a gyermekorvost.

Költöztünk is, egy-egy látogatást leszámítva szinte örültek is neki, mondván amúgy is sok a meló. Attól pedig mindkettő megnyugodott, amikor vaskos paksamétát tettem elé az orvosi papírokkal, orvos által vezetett kiskönyvvel, státuszfelmérésekkel, stb.

A jelenlegit utoljára a gyerek 2 éves korában láttam. Mondta, hogy majd 3 éves korában jön státusz miatt. Elmúlt négy éves, azóta se láttuk :)


Oviba iratás, bölcsőde, stb mind lement védőnő nélkül, nem hiányolták. A gyerekorvos mindent kitöltött, ezzel az intézmények is megelégedtek.

Gyermekvédelem se jelentkezett még, bár jöhetnek bátran ők is, engem az se zavarna.

2018. máj. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!